Ortağıyla koşulsuz olarak uzlaştı

, kredi çekmesi için üzerine geçirdiği 1.5 milyon dolarlık evini geri alamadığı ve çekleri ödemediği gerekçesiyle ortağı ’dan davacı olmuştu. Dosya, Uzlaşma Bürosu’na gönderildi. Taraflar, koşulsuz şekilde uzlaştı

Giriş Tarihi: 27.2.2020 ABONE OL
Ortağıyla koşulsuz olarak uzlaştı
Ünlü oyuncu Uğur Yücel, sahibi olduğu Can Sanat Etkinlikler isimli şirketin diğer ortağı İbrahim Ahıskalı'dan şikayetçi olmuştu. Yücel, kredi çekmesi için ortağının üzerine geçirdiği 1.5 milyon dolarlık evini geri alamadığını, onun hileli davranışları yüzünden hacizlere maruz kaldığını söylemişti. Ayrıca, ortağının şirket adına kesilen çekleri ödemediğini de iddia etmişti. Savcılık, Uğur Yücel'in başvurusunun ardından ortağı Ahıskalı ve şirkete ait çekleri ciroladığı Gazanfer Dirlik hakkında 'Hizmet nedeniyle görevi kötüye kullanma' suçundan dava açılmasına karar vermişti. Yargılama devam ederken, yeni çıkan kanun nedeniyle dosya, Uzlaşma Bürosu'na gönderilmişti.

TARAFLAR BİR ARAYA GELDİ
Geçtiğimiz günlerde iki tarafın da avukatları uzlaşma bürosuna giderek koşulsuz uzlaştıklarını beyan etti. Bu gelişme sonrası uzlaşma edimsiz olarak sağlanmış oldu.

ARKADAŞINA GÖNDER
Ortağıyla koşulsuz olarak uzlaştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA