Canevim 14. son bölümden üçüncü fragman yayınlandı! Ceylan, Taylan başbaşa!

Canevim 14. son bölümden üçüncü fragman yayınlandı! Ceylan, Taylan başbaşa!
09.09.2019 | 16:19

Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Canevim 14. son bölümüyle ekranlara gelecek. Yeni bölümden üçüncü fragmanı yayınlanan dizinin izleyicileri için heyecanlı bekleyiş başladı. Bu akşam evlerinize konuk olacak Canevim 14. bölümde neler olacak? Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen diziyi hayranları beğenerek takip ediyor.

Canevim 14. son bölümden üçüncü fragman yayınlandı. Atv'nin en sevilen dizilerinden Canevim bu akşam yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Hayranlarının ilgiyle takip ettiği dizinin yeni bölümü yine nefes kesecek!

CANEVİM 14. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Eski defterleri kapatan Ceylan'ın taşınma kararı, Taylan'ı gerçek aşkına bir adım daha yaklaştırmıştır. Ancak Ömer, Fikret ve Kristina'yı ele geçirerek Taylan'ı köşeye sıkıştırır. Bu sırada Melis'in Ceylan'la görüşmesi Feryal'in ihanetini açığa çıkarır. İki cephede savaşan Taylan, Ceylan'ı da alarak gözlerden uzak bir eve götürür. İkilinin baş başa geçirecekleri neşeli gün, bir anda kabusa döner. Ömer'in saldırısı hedefinden sapınca, Ceylan için zorlu bir ölüm kalım savaşı başlar. Elvan'ın ortadan kaybolması aileyi derin bir krize sürüklemiştir. Günnur ve Hamza, kızlarının tutsak edildiği evde tanıdık bir yüzle karşılaşırlar. Ailenin en küçüğü Ayşe'yi yakından ilgilendiren büyük sır, aile içindeki hesaplaşmalarla geri dönülmez şekilde gün yüzüne çıkar. Yener'in kendisine hazırladığı sürprizden oldukça etkilenen Müjgan ise, Melis'ten Yener'e dair önemli bir gerçeği öğrenir.

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

BİZE ULAŞIN