Canevim 7. Bölüm tamamı tek parça hemen izle

Canevim 7. Bölüm tamamı tek parça hemen izle
16.07.2019 | 10:44

atv'nin sevilen dizisi Canevim 7. Bölüm'de neler oldu? Canevim 7. Bölüm'de Ömer ve Taylan karşı karşıya geldi!

PAZARTESİ AKŞAMININ GALİBİ CANEVİM

Canevim tüm kişiler kategorisinde birinci oldu!

Pazartesi akşamları atv ekranlarında yayınlanan Canevim, dün yayınlanan yedinci bölümüyle Pazartesi akşamının en çok izlenen dizisi olmayı başardı. Tüm Kişiler kategorisinde %4,21 izlenme oranı ve %14,00 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu

Çekimleri hızla devam eden Canevim'in yapımcılığını Koliba Film/Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Adnan Güler üstleniyor. Dizi, hayatın tüm zorluklarına bir arada göğüs geren, birbirlerine sımsıkı bağlarla kenetlenmiş bir ailenin hikayesini anlatıyor. Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik'in başrolleri paylaştığı Canevim'de Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı oynuyor. Senaryosunu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura'nın kaleme aldığı Canevim, yediden yetmişe herkesi içine alacak güçlü senaryosu ve usta oyuncu kadrosuyla ilgi odağı olacak, atv izleyicilerinin gönüllerinde taht kurmaya devam edecek.

Atölyenin açılışında Kristina'yla bir arada görülen Taylan'ın, şüphe uyandırmadan bu işin içinden sıyrılması çok zordur. Taylan'ın Ömer'in yüzüne karşı meydan okuması, Ceylan'la Ömer arasında büyük bir çatışma başlatır. Artık Ömer'in hedefinde Taylan vardır. Diğer taraftan Taylan, Ceylan'la baş başa kalmak için hiçbir fırsatı kaçırmaz. Ceylan, Taylan'ın gittikçe belirginleşen tavırları sonucunda artık onun ilgisinden neredeyse emindir. Ancak Taylan'dan beklenmedik bir manevra gelecektir. Haksever ailesinin yaşadığı maddi sıkıntılar ise Elvan'ın hayatında yeni bir sayfanın açılmasına yol açar. Elvan'la sürekli çatışma halinde olan Müjgan'ın hiç beklemediği bir anda karşına çıkan kişi, genç kızı çok etkileyecektir.

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

BİZE ULAŞIN