Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüm Tamamı Tek Parça (23 Şubat 2021 Salı) Full İzle! Hızır'a kalleş tuzak | Video

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüm Tamamı Tek Parça (23 Şubat 2021 Salı) Full İzle! Hızır'a kalleş tuzak | Video
24.02.2021 | 07:07

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

atv'nin Salı günlerin rakipsiz dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüm yayınlandı! (EDHO) Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüm'e Hızır Çakırbeyli'ye kurulan kalleş tuzak damga vurdu. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüm ve geceye damga vuran o heyecan dolu sahne...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 183. BÖLÜM TAMAMI TEK PARÇA FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz1 83. Bölüm'de neler oldu?

Alpaslan ölümden kurtulabilecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüm izle yeni son bölüm izle... (23 Şubat 2021 Salı)

Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli'yi şebekenin elinden kurtarmanın sevincini yaşayamadan, yeğeni Alpaslan'ın canının derdine düşer. Kendi mekanlarında, dostlarının arasında saldırıya uğrayan Alpaslan, hastanede yaşam savaşı verir. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Hızır Çakırbeyli tüm ailesini ve dostlarını bir araya toplayarak iz bulmalarını ister. Hızır Çakırbeyli'nin bu isteğine en hızlı yanıtı ise kimsesizlerin babası Doğan verir. Alpaslan'a yapılan ssaldırının arkasındaki isme ulaşan Kimsesiz Doğan, okları kontrgerilla İshak'a çevirir. "Benim ciğerime göz diktiler" diyen Kimsesiz Doğan, sokaklardaki tüm kimsesizleri İshak'ın izini bulmaya çağırır.

İlyas Çakırbeyli Doğan Baba'nın bulduğu adreslere tek tek baskınlar yapar. Tüm aile perişan halde Alpaslan'dan gelecek haberi beklerken, Ceylan Çakırbeyli'nin tek duası ise Alpaslan'ın yaşamasıdır.

SON DAKİKA