Karadayı 114. son bölüm fragmanı izle!

Karadayı 114. son bölüm fragmanı izle!
05.06.2015 | 16:18

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Karadayı 114. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin heyecanla izlenen dizisi Karadayı bu hafta tüm hızıyla devam edecek. Yeni bölüm de Turgut’un adamları Kara ailesini yok etmeyi başarabilecek midir? Mahir ailesini kurtarabilecek midir?

Feride, Belgin'in kaçmasına izin vermez ve onu adalete teslim eder. Tutuklu yargılanmak üzere hapishaneye gönderilen Belgin ifadesinde Adnan Savcıyı da ele vermiştir. Hastanede tedavi gören Adnan gözaltına alınacağını öğrenir. Suçlular birer birer cezalarını çekmeye, kötülüklerinin hesabını vermeye başlamıştır.
Ayten'in tehlikede olduğunu düşünen Mahir onu ve bebeği de alır ve aileyi gözlerden uzak bir eve yerleştirir. Bu sırada bebek ateşlenmiştir, İzmir'e gitme planları yapan Ayten saklanmaktan ve kaçmaktan huzursuzdur. Bebeğini alıp gitmeye karar verir. Herkes uyurken gizlice kendi evine bıraktığı parayı almaya gider. Büyük bir hata yapmıştır. Mahalleyi izleyen Turgut'un adamları Ayten'i görür ve takibe başlar. Kara ailesi ölümle burun buruna gelmek üzeredir.
SON DAKİKA