Maraşlı 15. Son Bölüm Tamamı (26 Nisan 2021 Pazartesi) Full izle! Maraşlı'da ölümcül tehlike

Maraşlı 15. Son Bölüm Tamamı (26 Nisan 2021 Pazartesi) Full izle! Maraşlı'da ölümcül tehlike
26.04.2021 | 13:46

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

atv Maraşlı 15. Yeni Son Bölüm yayınlandı... "Ben bir günah işledim yıllar önce, şimdi onun bedelini ödüyoruz..." atv Maraşlı 15. Son Bölüm tamamı izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız...

MARAŞLI 15. BÖLÜM TAMAMI (26 NİSAN 2021 PAZARTESİ) İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

MARAŞLI 15. BÖLÜM'DE NELER OLDU?

Polis sirenlerini duyan Necati, kendisini de kasıtlı olarak yaralar ve saldırıya uğramış gibi davranır. Ağır yaralanan Maraşlı hastaneye kaldırılır. Maraşlı, ölüm ve yaşam arasında savaş verecektir.

Mahur ve ailesi gözaltına alınır. Türellerin evi ve Mahur'un stüdyosu polisler tarafından didik didik aranır. Tüm Türkiye bu haberle çalkalanır. Mahur, Firuzan ve Dilşat serbest kalırken Aziz ile İlhan cezaevine gönderilir. Baba oğul hapishanede zor zamanlar geçirir. İlhan'a ise pusu kurulur. İlhan hayatını kurtarmayı başarabilecek midir?

Mahur, Maraşlı'nın komada olduğunu öğrenir ve soluğu hastanede alır. Maraşlı'nın başında beklemeye başlar. Necati ve Savaş yıllardır hayalini kurdukları babalarına sürülen lekenin intikamını aldıklarını düşünürler. Geriye, istihbarat için çalıştığından emin oldukları Maraşlı'nın ölümü kalmıştır. İki kardeş Maraşlı'nın ölüm emrini verir. Bu kez Mahur, Maraşlı'nın hayatını kurtarabilecek midir?

SON DAKİKA