Sen Anlat Karadeniz 54. son bölüm tamamı (tek parça olarak) hemen izle! Yeni sezon ilk bölüm nefes kesti!

Sen Anlat Karadeniz 54. son bölüm tamamı (tek parça olarak) hemen izle! Yeni sezon ilk bölüm nefes kesti!

05.09.2019 | 11:04

Sen Anlat Karadeniz 54. son bölümü nefes kesen yeni bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Atv'nin en çok izlenen Karadeniz dizisi Yeni sezonda ilk bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Yayınlandığı günden bu yana büyük bir hayran kitlesine ulaşan Sen Anlat Karadeniz dizisinin son bölümü büyük ilgi gördü. Çarşamba akşamlarının özlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni sezonda 54. son bölümüyle evlerinize konuk oldu. İşte tüm detaylar... Hesap verme zamanı!

Atv'nin en sevilen dizilerinden Sen Anlat Karadeniz 54. bölümüyle yeni sezona bomba gibi bir giriş yaptı. Büyük bekleyişi sona erdiren yeni bölüm dün akşam ekranlara geldi. Sen Anlat Karadeniz 54. bölüm tamamını tek parça olarak buradan hemen izleyebilirsiniz.

SEN ANLAT KARADENİZ 54. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir son anda Nefes'i hastaneye yetiştirmeyi başarır. Hem Nefes'ini hem de doğacak çocuğunu kaybetme korkusuyla çılgına döner Tahir. Bunun tek sorumlusu olan Genco'dan hesap sormaya gittiğinde hiç beklemediği bir şeyle karşılaşır. Genco'nun yıllar önce canını yaktığı genç bir kız Nefeslere sığınır. Artık Genco yaptıklarının cezasını çekecektir.

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

SON DAKİKA