Seven Ne Yapmaz 9. Son Bölüm Tamamı İzle (tek parça olarak) İzle!

Seven Ne Yapmaz 9. Son Bölüm Tamamı İzle (tek parça olarak) İzle!
01.11.2017 | 23:53

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Atv'nin sevilen dizisi Seven Ne Yapmaz bu akşam yayınlanacak yeni bölümü ile izleyiciyi ekran başına kitledi. Her hafta yayınlan heyacan dolu yeni bölümleriyle Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Seven Ne Yapmaz bu hafta da seyircisinden tam not aldı. Seven Ne Yapmaz 9. Yeni bölümüyle atv ekranlarında sevenleriyle buluştu. Seven Ne Yapmaz’da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. İşte tüm detaylar…

Atv'nin yeni sezonda yayınlanan yeni dizisi Seven Ne Yapmaz'da heyecan devam ediyor. Seven Ne Yapmaz'ın 9. bölümü izleyici tarafından çok beğenildi. Seven Ne Yapmaz Çarşamba gecelerine damga vurmayı başardı. Seven Ne Yapmaz 9. bölümde neler oldu?

SEVEN NE YAPMAZ 9.BÖLÜMÜN ÖZETİ

Nikah faciasının üzerinden altı ay geçmiştir. Nazlı ve Ozan'ın yolları ayrılmıştır. Paraları, pulları, evleri, barkları ve en sonunda da umutları elinden alınan aşıklarımız, kendilerine yeni bir hayat kurma çabası içindedirler. Nazlı ve Arzu, yoksul bir mahallede kıt kanaat geçinmeye çalışmaktadırlar. Arzu, babasının engellemesiyle bir türlü iş bulamamakta, Nazlı ise hem bir eczanede çalışmakta, hem de kendi yaptığı doğal kremleri satmak için uğraşmaktadır. Fakir ama mutludurlar. Ozan ise taksicilik yapmaktadır. Bir yandan da zengin bir hayattan hızla en dibe düşen Aliye'nin bunalımlarıyla ve Zeynep ile uğraşmaktadır. Ozan'ın tek mutluluğu, her gün gizlene saklana da olsa Nazlı'yı görebilmektir. Hem fakir, hem de mutsuzdurlar. Bir gün Nazlı, çalıştığı eczanede; tonla alerjisi olan ve bu yüzden, hayatında çıplak ayakla toprağa bile basamamış zengin ve yakışıklı Serdar ile tanışır. Nazlı'nın doğallığı ve neşesi Serdar'a çok iyi gelir. Ozan ise, taksisine binen Ebru'yu, peşindeki bir adamdan kurtarır. Havalı, zengin bir kız olan Ebru, tam bir şıpsevdidir ve kahramanı olarak gördüğü Ozan'a görür görmez âşık olur. Kader, Nazlı ve Ozan'ı aylar sonra tekrar karşılaştıracaktır.

SEVEN NE YAPMAZ 8. BÖLÜM ÖZETİ
Ozan, DNA testi sonucunda Nazlı hakkındaki gerçekleri öğreniyor. Nazlı ile yüzleşmek için bir plan yapar ve kardeşi Zeynep'in yardımıyla Gizem'in baş başa kalabilecekleri mekana gelmesini sağlar.Burada yüzleşirler. Artık gerçekler ortaya çıkmıştır. Hayli romantik başlayan buluşmaları sıkı bir kavgayla sonlanır. İkisi de çok kötü olmuş, adeta yıkılmışlardır. Ozan ortadan kaybolur. Oyunu ortaya çıkan Nazlı ise köye dönmeye karar verir. Fatma Ana ve oğullarına haber verir, köye dönüyorlardır. Aşkları her geçen gün büyüyen Mehmet ile Arzu, Nazlı'nın gitmesine engel olmak ve Ozan'ı bulmak için harekete geçerler. Nazlı'nın gideceğini duyan Recep de yaptığı albüm anlaşmasını umursamadan köye dönmeye kalkar. Yadigar, Recep'i vazgeçirmek için uğraşır ama başaramaz. Sonunda Ozan'a ulaşan Mehmet, Nazlı'nın köye dönmek üzere olduğunu söyler ve sorar; engel olmayacak, gururunu bir kenara bırakıp aşkına sahip çıkmayacak mıdır? Ozan ile Nazlı'yı aşklarına sahip çıkmak için zorlu bir sınav bekliyordur. Acaba birbirlerini affedebilecekler midir?

SON DAKİKA