Bu Şehir Arkandan Gelecek 15. son bölüm fragmanı yayınlandı - Hemen izleyebilirsiniz!

13.04.2017 | 10:03

Bu Şehir Arkandan Gelecek 15. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin en sevilen dizilerinden Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi izleyenlere kendini kısa sürede sevdirdi. Dün akşam ekranlara gelen yeni bölümüyle hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatan yeni dizinin son bölümünde neler oldu? Bu Şehir Arkandan Gelecek 15. son bölüm fragmanı da dün akşam yayınlanan bölümün ardından izleyenlerle buluştu. Bu Şehir Arkandan Gelecek 15. bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. İşte tüm detaylar... "Özgürlüğüne kavuşturacağım seni..."

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK 14. SON BÖLÜM DE NELER OLDU?

Gülce'nin menajerlik teklifini kabul eden Ali'nin arası hem babasıyla hem de Derin'le bozulur. Şahin'in inadını ne kadar kırmaya çalışsa da bunu başaramaz. Bora, polise kendisini vuran kişinin Tekin olduğunu söyler. Polis, Aydemir ve Gülce'yle kutlama yaptıkları sırada Tekin'i gözaltına alır. Yiğit ve Süreyya arabanın bagajında buldukları Seyit'in cesedinden kurtulmaya çalışırlar. Ancak çok yakınlarında onları izleyen biri vardır.

Babası ve Derin'le yaşadığı sorunlardan bunalan Ali, maça hazırlanmak için şehir dışında kampa gider. Gülce kendisi dâhil olmak üzere Ali'nin herkesten uzakta, çalışmaya konsantre olmasını istemektedir. Ali, burada yeni antrenörüyle tanışır ancak onun Şahin'den farkını gördükçe hayal kırıklığına uğrar. Oğluyla arası açılan Şahin'i, Nesrin teselli eder. Beraber dışarı çıktıkları gece Şahin, korkusunu alt ederek Nesrin'e bütün duygularını açar. Aslı ise annesinin mahalleden uzaklaşmak için yaptığı tatil baskısını fırsata çevirmeye karar verir. Ali'nin kaldığı otele giden Aslı'nın planı ortalığı fena halde karıştıracaktır.

BİZE ULAŞIN