Ölene Kadar 11. son(yeni) bölüm fragmanı yayınlandı - Hemen izle!

29.03.2017 | 01:00

Ölene Kadar 11. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Ölene Kadar 11. bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. İzleyenleri yayınlanan her bölümüyle ekran başına kilitleyen Ölene Kadar dizisi hız kesmeden devam ediyor. Kısa zamanda büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizinin yeni bölümünde neler olacağı da merak konusu! İşte tüm detaylar... "Sen intikam istiyorsun, biz de adalet!"

Ölene Kadar 11. son bölüm fragmanı yayınlandı! - Yeni Hayat

Atv'nin yeni dizilerinden Ölene Kadar dizisi dün akşam ekranlara gelen yeni bölümünün ardından 11. son bölüm fragmanını da diziden hemen sonra yayınladı. İzleyenlerin internette hemen aramaya koyulduğu Ölene Kadar 11. son bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz...

ÖLENE KADAR 11. SON(YENİ) BÖLÜM DE NELER OLACAK? - "Sen intikam istiyorsun biz de adalet!"

Dağhan girdiği yeni yolda kendini ispatlamak ve tehlikeli adamların güvenini kazanmak zorundadır. Ancak bu, hiç de kolay olmayacaktır.

Öte yandan Selvi, Gürcü Zerdan'la tanışmış, adamın kendisine ilgisinden rahatsız olmuştur. Beril'in onları bilerek bir araya getirdiğinden emindir. Bunun için de Beril'in kapısına dayanır, hesap sorar.

ÖLENE KADAR 10. SON BÖLÜM DE NELER OLDU?

Selvi'nin itirafından sonra dünyası başına yıkılan Dağhan, taşları tek tek yerine oturtmaya başlamıştır. Tek bilmediği babasını kimin öldürdüğüdür. Her ne kadar bu işin de arkasında Ender'in olduğundan emin olsa da gerçeği itiraf ettirip son noktayı koymak niyetindedir. Yılmaz, Fahri ve Ender'i avlayabileceği bir plan yapar. Bu plan hayatında bambaşka bir sayfanın açılmasına neden olur.

BİZE ULAŞIN