Türkiye'nin en iyi haber sitesi

81'lik eşinden 'zina yüzünden' boşanacak

Sosyetenin en ünlü ismi Feryal Gülman, Türkiye'nin 50. zengini olan eşi Kemal Gülman'a boşanma davası açtı. 81 yaşındaki eşinin, kendisini 22 yaşında bir kızla aldattığını öne süren Gülman, 100 milyon maddi, 100 milyon da manevi tazminat istiyor

Giriş Tarihi: 24.7.2013
Türkiye'nin 50. zengini, GÜLTAŞ'ın patronu ünlü işadamı Kemal Gülman ile sosyetenin en seçkin isimlerinden olan eşi Feryal Gülman boşanıyor. Feryal Gülman, dün İstanbul Çağlayan Adliyesi'ne giderek İstanbul Aile Mahkemesi'nde, 21 yıllık eşi Kemal Gülman'a boşanma davası açtı. Mutlu evlilikleri parmakla gösterilen ve bu evlilikten 17 yaşında Aslan Kemal adlı bir oğulları olan çiftin boşanma gerekçesi ise zina... 49 yaşında olan Feryal Gülman, 81 yaşındaki eşinin kendisini 22 yaşında T.B adlı bir kızla aldattığı gerekçesiyle boşanmak üzere mahkemeye başvurdu. Feryal Gülman, vekalet verdiği avukatının açtığı boşanma davasında, 100 milyon maddi ve 100 milyon da manevi tazminat istiyor. Feryal Hanım ayrıca, mal paylaşımı, oğlunun velayetinin kendisine verilmesini, oğluna aylık 25 bin TL ve kendisine de 200 bin TL tedbir nafakası bağlanmasını istedi. Feryal Gülman'ın avukatı Gökmen Başpınar, boşanma ve tazminat davasıyla ilgili mahkemeden gizlilik kararı çıkarttı.

DÜĞÜNÜ BEKLEDİ

Giyim konusunda dünya jet-set'iyle yarışması ve verdiği görkemli davetlerle tanınan Feryal Gülman, haziran ayında aldatıldığından şüphelenip eşini gözetime almış. Eşinin 22 yaşında bir kızla birlikte olduğu konusunda kafasında şüphe kalmayınca dün mahkemeye başvurmuş. Feryal Gülman boşanma davasını, pazar akşamı Kemal Gülman'ın oğlu Lemi Gülman'ın düğünü olacağı için ertelemiş. 5.5 yıllık mücadeleden sonra evlenen Lemi Gülman ile Ece Özbek'in mutluluğuna gölge düşürmeye gönlü razı olmamış. Bu arada 1932 doğumlu Kemal Gülman, mayıs ayında Almanya'da ünlü bir gençlik kliniğinde kanının değiştirilmesi dahil bir dizi tedavinin andından bir ilaç kullanmaya başlamış. Gülman'ın hazım ilacı olduğunu söylediği ilacın cinsel gücü artırıcı olduğu ortaya çıkmış. Ünlü işadamı bir süredir "30 yaşında hissediyorum, eşim bana yaşlı gelmeye başladı" diyormuş.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
81'lik eşinden 'zina yüzünden' boşanacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN