Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beratcan'ın babası Müge Anlı'da konuştu

Giriş Tarihi: 29.3.2016 15:56 Güncelleme Tarihi: 29.3.2016 17:36
Beratcan'ın babası Müge Anlı'da konuştu

Kartal'da kaybolan 10 yaşındaki Beratcan 15 gün sonra Tuzla'da öldürülmüş olarak bulundu. Beratcan'ın annesinin katil zanlısı Ersin K. ve iki erkekle daha ilişki yaşadığı iddia edildi. Beratcan'ın babası ise eşiyle ilgili şaşırtan açıklamalarda bulundu

ATV ekranlarında Müge Anlı'ya konuşan Beratcan'ın babası Ergün Karakütük, eşinin suçsuzluğunu ortaya çıktığını ve eşinin psikolojisinin düzelmesinden sonra eşine ikinci bir şans vereceğini söyledi. Baba Karakütük canlı yayında şunları söyledi:

"DOST HAYATI YAŞAMIŞ FALAN DEDİLER"

"Çok büyük bir acı yaşıyorum. Elim ayağım titriyor. Herkes eşimi suçlamaya çalışıyor ama suçlu suçsuz kim ortaya çıktı. Eşim çocuğunu boğacak kadar cani bir insan değil. Çocuğundan bir saniye ayrı yatan birisi değildi. Eşimle karakolda görüştüm "Suçsuz olduğu ortaya çıktı. Ben 70 milyonun önünde konuşacağım" dedi. Dost hayatı yaşamış falan dediler. Ben eşimin sonuna kadar arkasındayım. Bu kadar da güveniyorum.

Ben zanlıyı fazla tanımıyorum. Samimiyetim yok; bir iki kere görmüşlüğüm var. Telefonla beni arıyordu, sürekli tehdit ediyordu. 'Eşiniz sizi kandırıyor' deyip akla hayale gelmeyen şeyler söylüyordu. "Eşiniz sizi aldatıyor. Bunu kanıtlayacağım" diyordu. Sürekli ankesörlü telefondan arıyordu. Eşimle konuştuğumda ise yalanlıyordu 'Bizi ayrımaya çalışıyor' diyordu. Eşimin benden boşanmak gibi bir talebi hiç olmadı.

ÖFKELİ VATANDAŞLAR BERATCAN'IN AİLESİNİN EVİNİ BASTI

Beratcan'ın babası Müge Anlı'ya konuştu!

"SONUNA KADAR EŞİMİN ARKASINDAYIM"

Evliliğinize bir şans daha vermeyi düşünüyorum. Eşim 70 milyonun önünde konuşacak aklanacak her şeyi. Ben yine de eşime güveniyorum, sonuna kadar eşimin arkasındayım.

BERATCAN'IN KATİLİ SUÇUNU İTİRAF ETTİ


Halkımızdan duyarlı olmalarını istiyorum. Eşimin suçsuz olduğu ortaya çıktı. Sağduyulu olsunlar diyorum.

BERATCAN'IN KATİLİ BÖYLE YAKALANDI

BERATCAN'IN KATİL ZANLISI TUTUKLANDI, ANNE SERBEST KALDI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beratcan'ın babası Müge Anlı'da konuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN