bizi kaldırır mı?’

ile , Uniq İstanbul’da sahnelenen Sertab’ın Müzikali’ni izledi. İkili, ’a komik ve esprili kişilerin gönderileceğini açıklayan NASA’ya mesaj yolladı. Cemcir, “O kadar uzağa tek başıma gidemem, Ahmet de gelirse olabilir. Ama Mars ikimizi kaldırır mı, şüphem var” dedi. Ahmet Kural ise Sıla ile devam eden davasını hatırlatarak “Benim mahkemem var, şu ara bir yere gidemem” deyip herkesi güldürdü

Giriş Tarihi: 22.2.2019 ABONE OL
‘Mars bizi kaldırır mı?’

Murat Cemcir ve Ahmet Kural ikilisi, uzun bir aradan sonra ilk kez önceki akşam Uniq İstanbul'da gerçekleşen Sertab'ın Müzikali'ni izlemeye giderken görüntülendi. Hayli keyifli oldukları görülen ikili, müzikal girişinde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gelecek yıl vizyona girecek olan Selçuk Aydemir'in iki yeni projesi 'Baba Parası' ve 'Mahalleden Arkadaşlar' ile sinema seyircisiyle buluşacak olan ikili, filmlerinin çekimlerine başlayacaklarının müjdesini verdi. Murat Cemcir "Bugün Rasim (Öztekin) Abi'yle yeni projeler için yemek yedik. Hesabı gerçi bana kitledi ama yine de bakalım" diyerek herkesi güldürdü.

'DAVA DEVAM EDIYOR'
Yeni projesi için imaj değiştiren Ahmet Kural, Sıla ile olan dava süreci hatırlatılınca "Dava devam ediyor. O konuyla ilgili konuşmuyoruz, konuşmayacağız. Dava tarihini bekliyoruz. Orada konuşacağız" açıklamasında bulundu. Gazeteciler ikiliye, "Nasa, Mars'a komik insanları gönderecekmiş, gitmek ister misiniz?" sorusunu yöneltti. Cemcir, "O kadar uzak mesafeyi tek başıma gidemem, Ahmet gelirse düşünebilirim. Mars bizi kaldırır mı, emin değilim" yanıtını verirken Kural'ın, "Benim mahkemem var, bir yere gidemem" sözleri kahkahalara neden oldu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Mars bizi kaldırır mı?’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN