Uzman Astrolog ile 30 Mart 2019 Cumartesi - Günlük |

denilince akıllara gelen ilk isim olan ile 30 Mart 2019 Cumartesi için yayınlandı. Sosyal medya kullanıcılarının '' mahlası ile de tanıdığı Zeynep Turan, bugün de koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarında bulundu. Peki, sizlere ne gibi işaretler verecek? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün ne diyor? İşte, Astroloji ile 30 Mart 2019 Cumartesi için günlük burç yorumunuz...

Giriş Tarihi: 30.3.2019 09:11 Güncelleme Tarihi: 30.3.2019 09:13
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 30 Mart 2019 Cumartesi - Günlük burç yorumu | Astroloji

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 30 Mart 2019 Cumartesi günü için burç yorumları sabah.com.tr'de yayında! Sosyal medya üzerindeki kullanıcıların Twitburc olarak da bildiği Zeynep Turan, her zaman olduğu gibi haftalık burç yorumlarında da aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi birçok önemli konuya değindi. Peki, 30 Mart 2019 Cumartesi burç yorumlarınızda ne var?

Haberimizin detaylarından günlük burç yorumlarını bulabilir, ilerleyen sayfalarda ise astroloji konusunda uzman isim olan Zeynep Turan'ın "Olumlu düşünceleri kolaylaştırmak için neler yapmalıyız?" başlıklı yazısındaki tahminlerini görebilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 30 MART 2019 CUMARTESİ - ASTROLOJİ

Astrogündem: Ay-Uranüs 90'lığı bazı sektörlerin mecburi değişimine vurgu yapıyor. Üretim hacmini küçülten ya da üretimi durduran markalar duyabiliriz. Siyasi arenanın gündemi ekonomi olurken, yeni ticari anlaşmalar da yapılabilir. Bugünden sonra en çok ABD iklimi konuşulacak.

KOÇ: Disiplini elden bırakmak istemeyeceksin. Güne ilişkindeki ve ailendeki sorunlarla uğraşarak başlayabilirsin. Karşılaşacağın durumlar karşısında soğukkanlılığını korumalısın. Çünkü zaten pratikliğin ön planda ve her şeye çözüm bulacak zekân var.

BOĞA: Üzerindeki rehaveti atacaksın. Çalışma arkadaşlarınla birlikte yapacağın çalışma, işleri kolaylaştıracak. İşinden memnun olmayan bir Kova burcuysan, iş araştırmaya başlayabilirsin. Yaratıcı yönünü besleyecek bir gün seni bekliyor. Estetik zevklerini kullanarak meslek yapan biriysen bugün yaratıcılığını konuşturabilirsin.

İKİZLER: Geride bıraktığını düşündüğün maddi konular tekrar gündemine gelebilir. Sürekli hareket halinde olduğun bir işte çalışıyorsan, günün yoğunluğundan mesainin nasıl bittiğini anlamayabilirsin. İlişkisi olmayan bir İkizler burcuysan, arkadaşın aracılığı ile tanışacağın kişinin ilgisine kayıtsız kalmayacaksın.

ARKADAŞINA GÖNDER
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 30 Mart 2019 Cumartesi - Günlük burç yorumu | Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN