Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kan değişimi zamanı geldi

Trabzonspor'un hoca değişikliğine rağmen F.Bahçe karşısında aldığı ağır yenilgi yönetime eleştirileri arttırdı. Taraftarlar kadar kulübün ağır topları da başkan için 'Kan değişimi gerekli' diyor...

Giriş Tarihi: 19.2.2013
F.Bahçe maçında Trabzonspor'un sahada mücadele bile vermeden ağır bir yenilgiye uğraması bordo- mavili taraftarlar kadar camiadaki yönetim aleyhine oluşan kesimleri haraketlendirdi. Camiadan görüşlerine başvurduğumuz eski yöneticiler Sadri Şener'in teknik direktör değişikliğine gitmesinin yeterli olmadığını öne sürerek, kulüpte ve takımda toptan ve daha köklü değişiklikler yapılması gerektiğini savundular. 2013 yılında kongreye gidilecek olan kulüpte eleştirilerinin hedefindeki isim başkan Sadri Şener... Ağır toplar başkanın yorulduğunu, kulübü çatışmalar içine sürüklediğini, takımın da bundan olumsuz etkilenerek ligdeki yarıştan koptuğunu öne sürüyorlar.

Ağır toplar ne dedi?
Gençlere devretme zamanı geldi
Trabzonspor'un eski başkanlarından Atay Aktuğ, "Panik yapmaya gerek yok. Yönetim, futbolcu, teknik heyet hatta akil insanlar bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunup kenetlenmeliler. Hoca değişimi pek faydalı olmadı. Sadri başkan 'Kulübü gençlere bırakmak gerekir' demişti. Bunun da zamanı geldi. Yeni yönetim oluşmalı, bir kan değişikliği şart olmuştur. Daha önce de bu sıkıntıları yaşamış bir kulübüz. Trabzonspor bu ligde yürüyerek futbol oynasa küme düşmez ancak kan değişikliğinin zamanı geldi" dedi.

Artık kulübe zarar veriyorlar
Trabzonspor'un eski asbaşkanlarından Hayrettin Hacısalihoğlu, "Hemen gitmeliler. Kim çıkarsa çıksın bunlardan daha iyi ve toparlayıcı olurlar. Saniye beklemeden gitmeliler. Trabzonspor'a bugüne kadar bir şey yapmadılar; istifa ederek bir iyilik yapabilirler. Bu kadar ah alan bir yönetimin kendine de kulübüne de katkısı olamaz" dedi.

Daha kötü bir başkan olamaz
Trabzonspor eski yöneticilerinden ve başkan adaylarından Metin Atasoy, "Trabzonspor'un selameti için Sadri Şener gitmeli. Bundan önce kulüpte başkanlık yapanlar bu kadar kulübü borçlandırıp yanlış işlere imza atmadı. Futbol takımı yalnızlaştırılıyor. Herkes ile kavgalı. Bütün bunları yapan bir başkana hangi dönem bu kadar kredi verildi. Daha fazla zarar vermeden bırakıp gitmeli. Gelecek ve yapacak çok insan var. Bundan daha kötü yapacak kimsenin olmadığını söyleyebilirim" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kan değişimi zamanı geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN