Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kocaman'dan Alex ve 'a gönderme

Giriş Tarihi: 20.2.2013 17:00 Güncelleme Tarihi: 20.2.2013 18:11

Yarın oynanacak maçından önce basın toplantısı düzenleyen , 'nin eski teknik direktörü ve futbolcusu Alex'e göndermede bulundu.

Teknik Direktörü , UEFA Avrupa Ligi 2. tur rövanşında Borisov ile yapacakları maçla ilgili olarak, ''Yarın herkes sıfırdan başlayacak. Kendi sahamıza taşıdığımız turu geçme gayretini sonuna kadar sahada göstereceğiz'' dedi.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda düzenlenen basın toplantısında yarınki maçla ilgili konuşan Kocaman, ilk maç öncesinde iki takımın da tura çok yakın olduğunu ifade ettiğini hatırlatarak, ''İlk maçta 10 kişi kalmak hem bizim, hem rakip adına oyun düzenini bozdu. Yarın herkes sıfırdan başlayacak. Onlar hızlı kontratak ve atak futbol için istedikleri ortamı bulacaklarını düşüneceklerdir. Ancak biz de kendi sahamıza taşıdığımız turu geçme gayretini sonuna kadar sahada göstereceğiz, hep beraber'' şeklinde konuştu.

Meireles ve Emre'nin olmaması nedeniyle sadece orta alandaki isimlerde mi değişiklik yapacağı, yoksa takım formasyonunda değişim düşünüp düşünmediği sorulan Kocaman, sadece orta alandaki isimleri değiştireceğini belirterek, ''Artık takımın uzun zamandır iyi yaptığı bir çok şeyi değiştirmenin bir anlamı yok'' yanıtını verdi.

Kocaman, orta alanda Mehmet Topuz, Selçuk Şahin ve Salih Uçan alternatiflerinden hangisini değerlendireceği konusunda henüz bir karar vermediğini belirterek, ''Her türlü şeyi düşüneceğiz. İlk maçı, yarın neler olabilir konusunu... Rakipten elde ettiğimiz bulgulara göre doğrusuyla yanlışıyla bir takım senaryolar üretiyorsunuz. Doğru olduğuna inandığımız oyuncuyu orada kullanmaya çalışacağız. Bunun şu anda yanıtı yok bende. Yarına kadar geniş bir süre var'' diye konuştu.

Trabzonspor maçından önce, sezonun ilk yarısında takımdan ayrılan 'nın basına açıklamalar yaptığı, bugün de Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Christoph 'un medyada açıklamalarının bulunduğu hatırlatılarak yöneltilen ''Kritik maçlarınızdan önce yapılan bu açıklamalar size anlamlı geliyor mu, yoksa tesadüf mü?'' sorusu üzerine Kocaman, ''Bütün iyi niyetimle tesadüf olmasını diliyorum'' ifadesini kullandı.

ARKADAŞINA GÖNDER
Kocaman'dan Alex ve Daum'a gönderme
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN