Performansım bazılarını fena üzdü

Kesinlikle kimseye küfür etmedim. Etmiş olsam açık yüreklilikle itiraf ederim. Yapmadığım birşey için suçlanıyorum."

Giriş Tarihi: 26.2.2013
Fenerbahçeli Emre Beloğlu, TRTSpor'da yayınlanan Futbol Ateşi programında küfür konusuna açıklık getirdi. Kasımpaşa yedek kulübesine küfür ettiği iddia edilen Emre Belözoğlu, "Kesinlikle küfür etmedim, etmiş olsam direk söylerdim. Yapmadığım bir şey için beni suçluyorlar. Bir kişi ispat etsin. Güya devre arasında da küfür etmişim. Kaleci İlker ve Ayhan şahit. Koridorlarda dediğim aynen şu; 'Her pozisyonda kendinizi yere atıyorsunuz, ikinci yarıda böyle yapacaksanız oynamayalım. Bunlara gerek yok.' Benim yüksek sesle söylediğim şey bu. Bunun neresinde küfür var söyler misiniz?" dedi.

Zaten sarı kartım vardı ikinciyi görmemek için kendimi kolluyordum
Emre, Kasımpaşa Başkan Vekili Hilmi Öksüz'ün suçlamaları içinse şunları söyledi: "Sayın Öksüz Pintos ile olan pozisyonda karar sonrası küfür ettiğimi söylemiş. Zaten o an sarı kartım var. İkinci sarıyı görmemek için kendimi kolluyorum. Hüseyin hoca ve 4. hakem de yanımızda. Küfür etsem hakem beni oyundan atar. Böyle bir hata yapar mıyım? Olacak iş değil. Sayın Hilmi Öksüz yedek kulübesine küfür ettiğimi de iddia etmiş. Saha içinde en ufak bir tatsızlık olmamışken yedek kulübesine ne diye küfür edeyim. Sayın başkanı yanlış yönlendirmişler. Herhalde F.Bahçe'ye döndüğümden beri gösterdiğim performans bazılarını üzdü."

Kendi oyuncularına baksınlar Yalçın, Volkan'a küfür etti
Volkan Demirel ile Yalçın arasındaki tartışmaya da Emre Belözoğlu açıklık getirdi. Emre, "Bizi küfür nedeniyle karalamaya çalışanlara şunu da belirtmek isterim. Maç sonunda kendi oyuncuları Yalçın, Volkan'ın da olmadığı bir ortamda Volkan'a küfürler etti. Yüzüne karşı değil ama arkasından. Biz bunları gündeme getirmedik. Amaçlarını anlayabilmiş değilim" ifadesini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Performansım bazılarını fena üzdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN