Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Drogba ve Sneijder krizi örttü"

Giriş Tarihi: 5.3.2013 09:19 Güncelleme Tarihi: 5.3.2013 09:30
Galatasaray Disiplin Kurulu'nda dosyası olan ve Adnan Polat döneminde sarı-kırmızılı yönetimde olan Taner Aşkın çarpıcı açıklamalarda bulundu. Galatasaray'da ekonomik olarak kötüye bir gidişin olduğunu belirten Aşkın, Drogba ve Sneijder transferlerinin bu kötü gidişi örterek gündem değiştirmek için yapıldığını iddia etti. Telegol'e konuşan eski yöneticinin açıklamaları şu şekilde:"HEDEF GÜNDEM DEĞİŞTİRMEK"

"Sneijder ve Drogba transferleri hedef şaşırtmak, gündemi değiştirmek için yapıldı. Mart ayının sonunda mali genel kurul var. Aysal bundan önce bazı hamleler ve açıklamalar yaparak gündemi değiştirmeye çalışıyor. Buradaki amaç, mali genel kurulda harcama yetkisi almak. Eger biz Drogba ve Sneijder transferlerine itiraz etsek, kimse bizi dikkate almazdı, muhalif olunca böyle oluyor. Bu transferler gerekli miydi, bu konudaki fikirler zaten belli. Buradaki asıl hedef, gündemi değiştirmek ve kulübün ekonomik durumundaki kötü gidişi örtmekten geçiyor.

"ÇOK CİDDİ RAKAMLARI ÖDEYEMEDİLER"

"Galatasaray Kulübü üyelerine Gençlerbiriliği maçının biletlerini satın alınması için mesaj atıyor, düşünün artık siz durumu. Buradaki amaç, ay sonu geldi ve çalışan personellerimizin maaşlarını ödeyelimden geçiyor. Daha önce amatör branşlarda yaşanan ekonomik sıkıntılar da ortada, çok ciddi rakamları dahi ödeyemediler. Bir sıkıntı var, bunu yönetim de doğruluyor. Şu ana kadar Galatasaray'da başkanin dediği hiçbir şey olmadi."

"MİRASI SAVURA SAVURA YEDİLER"

Galatasaray'da ciddi bir miras buldular ve bu mirası da savura savura yediler. Galatasaray'da profesyonellerin yaptığı hataları, başkan örtmeye çalışıyor ancak bunu başaramıyor. Başkan, dedi ki başarısız olan gider; ama gitmedi, gitmiyor.

"İNAN KIRAÇ İLE AYSAL'IN ARASI BOZUK"

Benim tanıdığım Adnan Polat, Galatasaray'i SPK'ya şikayet etmez. Polat, bu işlerin çok uzağındadır. Galatasaray'da her ne kadar inkar edilse de bazı gruplar var, İnan bey de kendi stratejisini kulübe empoze etmeye çalışıyor. İnan bey, Ünal beyi Galatasaray camiasina tanıttı ve ancak şu anda bence Aysal ve İnan beyin arasi çok da iyi degil.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Drogba ve Sneijder krizi örttü"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN