Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şehir halkının gözünde Trabzonspor

Giriş Tarihi: 6.3.2013
Bünyamin Çelik- Lokantacı
Değişim hakkı teknik adamdan yana kullanılmamalıydı. Değişecek olan yönetim kurulu olmalıydı. Eldeki 20'lik oyuncuları satıp yerine 30 yaş üzeri futbolcuları aldılar. İşveren, işi yönetemedi. İşçiyi çalıştıran işverendir. Tolunay Kafkas hoca, iyi bir yönetimle iyi işler yapabilir. Taraftara yönelik açıklamalarını çok doğru bulmuyorum. Bu tür açıklamalar zarar verebilir.

Yılmaz Marap - Emekli
Uzun bir süredir futboldan soğudum. Şampiyon olduğumuz dönemdeki kadroların fotoğrafları ile kendimi avutuyorum. Ortada başarı yok hüsran var. Yönetim çok başarısız. Özellikle bu sezon tam anlamı ile başarısızlıkları ortaya çıktı. Şenol Güneş'in gitmesi doğruydu, çünkü çok yıprandı. Daha önce de bırakabilirdi. Tolunay Kafkas'ın bu yönetimle başarılı olacağını düşünmüyorum.

Ogün Kumbasar - Çaycı
Yönetim görevi bırakmalı. Bu sezon sonu olması gereken en doğru şey budur. Yeni gelecek, yönetime rahat çalışma ortamı bırakmak için sezon sonu bırakmalı. Gelen, transferini kendi yapsın. Tolunay Kafkas'ın işi zor. Bu yönetim 4 teknik adamla çalıştı, sonuç ortada. Tolunay hoca işi bilen yönetimle iş yapar. Trabzonspor'un başında Aziz Yıldırım olsa ne Selçuk ne Burak gidebilirdi.

Uğur Aksayan - Kuaför
Teknik kadronun değişimi şarttı, iyi oldu. Şenol Güneş hoca gittiği için söylemiyorum, daha fazla yıpranmaması için gittiği iyi oldu. Mevcut yönetimle başarılı olma şansı kalmamıştı. Tolunay Kafkas hoca iyi bir teknik adam ama bu yönetimle işi zor. Sadri Şener'in 'Hata yaptık' dediği hiçbir şeyi duymadım. Sezon sonu noktayı koymalılar. Şimdi kalmalılar.

Bülent Türen - Esnaf
Ortada başarısızlık ve mutsuzluk olduğu kesin. Trabzonspor'un ürünleri peynir ekmek gibi giderdi. Ama şimdi alan çok az. Başarısızlık var ve taraftar mutlu değil. Yönetimin başarılı olduğunu söylemek mümkün değil. Çözüm bulmak lazım. Görev süresi aralık ayında dolan yönetim erkene çekip bir kez daha transfer yapmamalı. Çok değerli hocalarımızı yedik. Şenol Güneş ve Ünal Karaman'ın gitmesi kayıptı. Bari Tolunay hocayı kaybetmeyelim.

Özcan Çınar - Şoför
Trabzonspo r bizi çok üzdü. Değişimin şart olduğuna inanıyorum. Tek eğlence kaynağımız Trabzonspor elimizden çıktı gitti. Her hafta kahroluyoruz. Futbol sohbeti bile edemiyoruz. Teknik adam değişiminin fazla çare olacağını düşünmüyorum. Şenol Güneş gibi değerli bir teknik adamı erken harcadık. Tolunay hoca ancak doğru işlere imza atacak bir yönetimle faydalı olabilir.

Ali Rıza Ayan - Emekli işçi
Biz fazla içinde değiliz. Maçlara da gittiğim yok. Ekranlardan izliyorum ama mutlu bir tablo yok. Yönetim olarak ihtiyaca cevap verdiklerine inanmıyorum. Sokaktaki arkadaşlarımız, konu komşu, camide ve çay ocağında oturup futbol sohbeti yaptığımızda kimsenin mutlu olduğu görmüyorum, duymuyorum. Bu mutsuz insanları daha fazla üzmemek lazım.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şehir halkının gözünde Trabzonspor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN