Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İspat edin yoksa dava açacağız

Giriş Tarihi: 11.3.2013

"Sayın Aziz Yıldırım hakkında isnatta bulunanlar ispat külfetlerini yerine getirmedikleri takdirde her türlü yasal yola başvuracağız."

Fenerbahçe Kulübü, Bursaspor Genel Menajeri 'ın iddiasına, kulübün resmi sitesi aracılığı ile yanıt verdi. Açıklamada özetle şu ifadelere yer verildi: "Başkanımızın, 'maçın adaletli yönetilmesine' ve 'üst üste kasdi faüllerle oyuncularının sakatlanmasına seyirci kalınmasına' yönelik serzenişleri sistemli olarak çarpıtılmaya çalışılmaktadır. Rakiplerimiz lehine verilen penaltılar, nizami olmayan goller, hakemlere rapor yazdırmamaya yönelik tehditler ve oyuncularımıza yönelik her türlü karalama ve linç kampanyası basında ve görsel medyada yer bulmazken; F.Bahçe Başkanı hakkında vakit geçirilmeden başlatılan bu kampanyanın bir tek nedeni vardır ki, o da F.Bahçe'nin haklı galibiyetinin bazı kesimlerde yarattığı rahatsızlıktır. F.Bahçe Başkanı'nın asli görevi F.Bahçe Kulübü'nün menfaatlerini her ne pahasına olursa olsun her yerde korumaktan ibarettir. Bu minvalde dahi, sağduyu ve üçüncü kişilerin 'kişilik hakları' konusunda her türlü özeni gösteren Sayın Aziz Yıldırım'ın, kendisinden sadır olmayan eylem ve söylemleri kabul etmesi mümkün olmamakla birlikte bu isnatta bulunanlar hakkında ispat külfetlerini yerine getirmedikleri takdirde her türlü yasal yola başvuracağını duyururuz."

'OFSAYT ŞÜPHEM VAR'
50'nci dakikada Fenerbahçe'nin Meireles ile kazandığı ikinci gole, Bursaspor cephesi uzun süre itiraz etti. Hakem Tolga Özkalfa'nnı gol kararı verdiği pozisyonda yardımcısı Muhittin Gürses'in orta sahaya koşmadığını ve yerinde sabit durduğunu ısrarla Özkalfa'ya ileten Bursaspor cephesi, nihayetinde Özkalfa ile Gürses'in baş başa gelerek konuşmasını sağladı. İkili arasındaki konuşma sonrası da karar değişmedi. Gürses'in, Özkalfa'ya "Hocam golde topa Sow dokunduysa ofsayt var" dediği, Özkalfa'nın ise "Hayır top Carson'dan sekerek Meireles'in önüne düştü" dediği öğrenildi.

GÖZLER RAPORLARDA
Maçın gözlemcileri İbrahim Yuşan ile Haydar Özdemir'in Aziz Yıldırım'ın hakemlere hakaret ettiği yönünde rapor yazdığı öne sürüldü. PFDK'ya sevk edilmesi beklenen Yıldırım'ın en az üç ay ceza alabileceği belirtiliyor.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İspat edin yoksa dava açacağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN