Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Karanlık operasyon!

Sow'a "Futbol oynayamaz" dediği için Fenerbahçe'den gönderilen doktor Ertuğrul Karanlık, Önder Özen'in ani operasyonuyla Beşiktaş'ta göreve getirildi

Giriş Tarihi: 16.8.2013
Beşiktaş'ta dün Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'ne bomba düştü. Futbol Direktörü Önder Özen, başta doktor İsmail Başöz olmak üzere tüm sağlık heyetinin görevine ani bir tebligatla son verdi. Tebligatın ardından bir dönem F.Bahçe'de görev yapan doktor Ertuğrul Karanlık getirildi. Karanlık ise futbol dünyasında "Sow sakat, futbol oynayamaz" sözleriyle tanınıyor. Karanlık'ın bu sözleri çok tartışılmış ve ardından Senegalli futbolcu performansını artırarak gollerine devam etmişti.

APAR TOPAR GÖNDERİLDİLER
Yaşanan
bu gelişmenin ardından dün idmandan hemen önce uzun yıllar Beşiktaş'a hizmet eden sağlık ekibinden apar topar eşyalarını toparlamaları ve tesisleri terk etmeleri istendi. Bir taraftan kulüp doktoru İsmail Başöz, diğer taraftan uzun süredir Beşiktaş'a hizmet eden fizyoterapistler, masörler kendilerini kapı önünde bulurken, hazır bekleyen Ertuğrul Karanlık ise idmanda hemen işbaşı yaptı.

KARANLIK İDMANA ÇIKTI
Göreve
gelir gelmez F.Bahçe'den performans hocası alan Dolu Arslan'ı getiren Özen, böylelikle sağlık heyetinde de operasyon yapmış oldu. Özen'in bu kararı ise tesislerde infiale yol açtı. Yaşanan gelişmeler sonrası Özen'in "Kendi ekibimle çalışmak istiyorum" dediği öğrenildi. Bu karar ve yapılan ani değişiklik tesislerde şok etkisi yaparken Ertuğrul Karanlık siyah-beyazlılarla ilk idmanına çıktı.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karanlık operasyon!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN