Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erken seçim yok

Başkan Ünal Aysal, Galatasaray'da olağanüstü kongreye gidileceği ve aday olmayacağı iddialarına "Öyle bir şey yok. Seçim 2016 yılında" cevabını verdi

Giriş Tarihi: 13.2.2014
Sarı-kırmızılı kulübün divan kurulu toplantısı Galatasaray Lisesi'nde yapıldı. Eski yöneticilerden Özer Saraçoğlu'nun kulüpte erken seçime gidileceği ve Başkan Ünal Aysal'ın tekrar aday olmayacağı yönündeki açıklamaları gündeme damgasını vurdu. Toplantı bitiminde Aysal konunun hatırlatılması üzerine "Öyle bir şey yok. Bunları nereden çıkartıyorsunuz. Seçim 2016 yılında' cevabını verdi. Bu arada 5 yıllık master planın mali tablolarının kulüp üyeleri ve kamuoyu üyeleriyle paylaşılmamasına yönelik eleştirileri cevaplandıran yönetici Aka Gündüz Özdemir ise "Böyle bir uygulama ile kulübün de gizli kalması gereken tüm konuları açıklanmış olur. Bu da ancak rakiplerimizin işine yarar" dedi. Fatih Terim'in takımdan ayrılmasının ardından futbolda ortaya çıkan yönetim boşluğunun sorgulandığını hatırlatan Özdemir, "Deloitte Denetim Şirketi'nin çalışmasında en sıkıntılı yer burası olmuştur. Fatih Hoca'nın özel durumu nedeniyle Deloitte, yönetimin müşterek kararı neticesinde Florya'ya sokulmamıştır" şeklinde konuştu.

DİVAN'DA SENFONİK KRİZ
Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nde faaliyetlerine devam ettiği için tepki gösterilen 1905 Kültür ve Sanat Derneği'nin yönetim kurulu üyesi Celal Emon, "Dünyada bir ilki gerçekleştirip, Galatasaray Senfoni Orkestrası'nı kurmayı hedefliyoruz" dedi. Bunun üzerine Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, "Bizler emanetçiyiz. Üzerimizde 109 yıllık camianın yükü var. Onun için bizi küçük düşürecek uygulamalardan vazgeçelim" karşılığını verdi. Emon bunun üzerine salonu terk etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erken seçim yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN