Aykut Kocaman imza öncesi son engeli de kaldırıyor

Giriş Tarihi: 14.2.2014 15:22 Güncelleme Tarihi: 14.2.2014 15:23

Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra takım çalıştırmayan Aykut Kocaman, sezon sonu göreve dönüyor. En büyük engel ise ortadan kalkıyor.

Geçtiğimiz sezon sonunda Fenerbahçe'den ayrıldıtan sonra takım çalıştırmayan Aykut Kocaman'ın geleceği yavaş yavaş belli olmaya başlıyor. Sarı lacivertlilere Avrupa'da tarihinin en başarılı dönemini yaşatan Aykut Kocaman, Fenerbahçe ile finalin kapısından 1 golle dönmüştü. Yıllar sonra kazanılan Türkiye Kupası'nın da mimarlarından olan Kocaman, üstü üste müzesine götürdüğü kupayla da sarı lacivertli takımın tarihine bir kez daha geçmişti. Bu arada ilk sezonunda da Fenerbahçe'yi şampiyonluğa taşımıştı.

Lazio ya da Rubin Kazan
Başarılı kariyerini Avrupa'da sürdürmek isteyen Aykut Kocaman, en büyük sıkıntısı olan yabancı dil sorununu çözmek için kurs almaya başladı. Aykut Kocaman İngilizce kursuna başlayarak teknik adamlığının önündeki Avrupa engelini de böylelikle kaldırmanın peşinde. Edinilen bilgiye göre de sezon sonuna kadar takım çalıştırmama kararı alan Aykut Kocaman, Lazio veya Rubin Kazan'la anlaşmak üzere. Sezon sonunda görevine başlamak ve kendi taktik anlayışıyla takım kurmak isteyen Aykut Kocaman, Lazio veya Rubin Kazan'a imza atabilir. Daha önce Cardiff'in de ilgilendiği ancak yabancı dil sıkıntısı sebebiyle görev vermediği Aykut Kocaman, İngilizce'yi bu süreç içinde öğrenerek yabancı futbolcularla olan iletişim sıkıntısını da çözecek.

Sezon sonu Avrupa
Geçtiğimiz günlerde Danimarka'ya giderek birçok takımın maçlarını izleyen Aykut Kocaman, futbolcu portföyünü de geniş tutuyor. Lazio ve Rubin Kazan'ın birbirinden oldukça zıt olan transfer bütçeleri yüzünden her ihtimali düşünen Kocaman, başka bir kulüple de görüşmesi durumunda transfer listesini hazır tutmak istiyor. Aykut Kocaman'ın sezon sonunda Avrupa'dan bir takım çalıştırmasına kesin gözüyle bakılıyor. (Eurosport)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aykut Kocaman imza öncesi son engeli de kaldırıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN