Türkiye'nin en iyi haber sitesi

E-BİLET'te geri adım yok

TFF Basın Sözcüsü Düren, e-bilet ile ilgili tartışmalara yanıt verdi: "Yürürlüğe giren bir kanunu TFF'nin değiştirmesi beklenemez"

Giriş Tarihi: 19.4.2014
TFF'nin İstinye'deki binasında gerçekleşen toplantıya TFF Basın Sözcüsü Mete Düren, Hukuktan Sorumlu Yönetici Faruk Öksüz ve TFF E-Bilet Proje Sorumlusu Kemal Hacıoğlu katıldı. Düren, e-bilet konusunda kanunun ertelenmesi, iptali ve değiştirilmesine yönelik öneriler olduğunu belirtip, "Bunlara red cevabı verdiğimiz için tepki aldık ve eleştirildik. TFF kanunu yürütme görevini ve sorumluluğunu hassasiyetle yerine getirmiştir" diye konuştu.

F.BAHÇE VE KASIMPAŞA YOK
Sistemin alışana kadar ağrılı bir süreç olacağını ancak aşılacağını belirten Düren, "Bütün kulüplerin muvafakatnamesi elimizdedir. 37 kulübün 35'i gereken talimatları yerine getirdi. 15 bin taraftar şu anda Beşiktaş maçı için kartlarını almış durumda. e-biletin insanları fişlediği söylentileri alınan TC kimlik numarası nedeniyle söyleniyorsa, kimlik numarası herşeyde alınıyor. Protesto herkesin hakkı. Ama neyi neden protesto ettiğimizi bilelim" diye konuştu. Muvafakatname vermeyen iki kulübün F.Bahçe ve Kasımpaşa olduğu öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
E-BİLET'te geri adım yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN