Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Volkan'ı şikayet edeceğiz

Galatasaray yönetimi, eylem ve söylemleri ile Süper Kupa karşılaşmasına ve sonrasına damga vuran Volkan Demirel'in cezalandırılması için Futbol Federasyonu'na başvuruyor

Giriş Tarihi: 27.8.2014
G.SARAY CEPHESİ

Galatasaray'ın sitesinden 'Kamuoyuna' başlığı altında yapılan açıklamada; "Soma kurbanlarının yakınlarına yardım gibi 'insani' bir amaç doğrultusunda yapılan maç sırasında ve sonrasında; rakip takımın bir oyuncusunun, hiçbir 'insani' değerle bağdaşmayan eylem ve söylemleri nedeniyle, TFF Disiplin Talimatı uyarınca cezalandırılması amacıyla, Galatasaray Hukuk Kurulu, olağanüstü toplanarak, 'şikayet başvurusu'yla ilgili dosyanın hazırlığına başlamıştır. Suç kanıtlarıyla ilgili görüntü ve ses kayıtlarını da içeren dosyanın tamamlanmasıyla birlikte, TFF'nin yetkili kurullarına, söz konusu kişinin, yürürlükteki disiplin ve ceza yönetmeliklerine göre en ağır şekilde cezalandırılması için derhal başvurulacak ve kamuoyu gelişmelerden haberdar edilecektir" ifadelerine yer verildi.

Merak&İbretle bekliyoruz
Geçen sezon oynanan derbinin ardından "Galatasaray Melo'yu göndermeli" diyen TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in Volkan Demirel için nasıl bir açıklama yapacağı sarı-kırmızılı camiada merak konusu. Ünal Aysal da "Volkan'a ağır bir ceza vermezlerse, bizim 3 senedir savunduğumuz Federasyon'un çifte standart uyguladığına dair iddialarımız ve savımızın ne kadar doğru olduğu bir kez daha tescil edilmiş olacak. Merakla ve ibretle federasyonun alacağı kararı bekleyeceğiz" dedi.

F.BAHÇE CEPHESİ

Galatasaray'ı değiştireceğiz
Galatasaray'ın Volkan Demirel'i şikayet edeceğini duyurması üzerine Fenerbahçe, sarı-kırmızılı kulübe yönelik sert bir açıklama yaptı: "Belirtmek isteriz ki... Bütün bir maç boyunca sahaya her türlü yabancı maddeyi atan ve ağza alınmayacak küfürleri etmekten kaçınmayan seyircisine müdahale etmeyen, maç öncesi eli sopalı holiganlarca dövülerek hastaneye kaldırılan 2 Fenerbahçeli genç insan için hiçbir duyarlılık nezaketinde bile bulunmayan, gerek sahadaki oyuncularımıza, gerek kendi arkadaşlarına, gerek tüm taraftarlara ve gerekse Futbol Federasyonu başkanına saygı göstermekten aciz ahlak yoksunu oyuncularını görmezden gelenlerin, ısrarlı sorularımıza rağmen 2 yıldır ödediği vergiyi açıklayamayan ve SPK mevzuatına göre hangi suçlamalarla karşı karşıya olduklarını kamuoyu ile paylaşamayanların, kendi efsane hocasının sms'lerini bile televizyon ve medyaya servis etmekten çekinmezken; Fenerbahçe teknik direktörünün istifasını medya üzerinden manipüle etmeye kalkanların, İnsanı değerler ve söylemlerden bahsetmeye hakkı yoktur. Kaldı ki bu dil, Fenerbahçe kaptanının adını dahi zikredemez. Futbol takımlarının, Fenerbahçemiz karşısındaki aciz ve umut vermeyen oyununu unutturmanın ya da saklamanın en son yolu Fenerbahçe'nin değerleri ve oyuncularını tartışmaya açmak cüretkârlığıdır. Unutmayın siz sadece gündemi değiştirebilirsiniz... Oysa biz... Sizi değiştireceğiz..."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Volkan'ı şikayet edeceğiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN