Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu lig bitmez!

Giriş Tarihi: 24.9.2014
Yetkililere sesleniyorum. Eğer düzen böyle devam ederse, bu sezon bitmeyecek. Pisliğin üzerini örterek yeni pisliklere zemin hazırlamaya çalışıyorlar. 'Seba' ismine zarar veriliyor

Bundan sonra hak aramak isteyen Trabzon sevdalıları serbesttir. İstediklerini yapabilirler. Hakemler düdüklerini renk ve kulüp ayrımı yapmadan çalsın. Biz sadece adalet istiyoruz

Hakem Halis Özkahya'nın kararlarıyla komediye çevirdiği maçta Başakşehir ile 1-1 berabere kalan Trabzonspor'da tepkiler bitmiyor... A Spor'da yayınlanan 'Spor Ajansı' programına telefonla bağlanan Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, kendilerine büyük haksızlıklar yapıldığını söyledi. Sezona adı verilen Süleyman Seba'nın kemiklerinin sızladığını kaydeden Hacıosmanoğlu, "Sezona Süleyman Seba ismini vermekle işler düzelmiyor. Bence bu ismi hemen kaldırsınlar çünkü bu değere çok yazık oluyor. Sezon başlar başlamaz 4. yıldızı kim takacak kavgası başladı. Onun dışındaki 16 takımı yok saydılar. Onların içinden bir şampiyon çıkmaz mı ya! Bunun bir örneğini Bursaspor gösterdi. Bu ön yargıları ortadan kaldırmak gerekir" ifadesini kullandı.

FEDERASYON VE MHK'Yİ GÖREVE ÇAĞIRIYORUM!


Futbolun pislikten temizlenmesi gerektiğini ifade eden Trabzonspor Başkanı, "Bu pislikleri temizlemeden böyle devam edilmez. Emek hırsızlarına her türlü yardımı yaparak bu ligin biteceğini düşünenler yanılıyor. Buradan söylüyorum, düzen böyle devam ederse, bu sezon bitmez. Bunu tüm yetkililer bilsin ve gereken önlemleri alsınlar. TFF ve MHK ile görüşeceğim" şeklinde konuştu.

HAKEM NEDEN ONUR'A KART GÖSTEREMEDİ?


Türk futbolunun temelinin olmadığını söyleyen Hacıosmanoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: "Ortalık nasıl gergin olmasın. Temeli olmayan bir bina her zaman kaymaya mahkumdur. Türk futbolunun temeli yok. Trabzonspor'un kaptanına kart gösterebilirsin. Neden kartını göstermiyorsun. Kurallar istediğiniz zaman mı uygulanıyor? MHK Başkanı, 'Çocuklarımızı iyi yetiştirdik' diyor ama doğru değil. Pisliğin üzerini örterek yeni pisliklere zemin hazırlamaya çalışıyorlar. Bizim bunları ortadan kaldırmamız gerekir. Onur, hakeme 'Bana bunu uyguluyorsun ama neden başkasına uygulamıyorsun?' diyor."

CİDDİ YATIRIM YAPTIK ÖNÜMÜZ KESİLİYOR!..


"Biz bu sene ciddi yatırımlar yaptık. Trabzon sevdalıları bizden bir şey bekliyor. Ama herkes bizim önümüzü kesmeye çalışıyor. Bu zihniyet sürerse, bu lig bitmeyecek. Ben bir yıldan beri Trabzon sevdalılarının bize yapılan zulüm nedeniyle isyan etmesini durdurarak, "Yapmayın" diyorum. Ancak beni kötü adam ilan edip 'seni susturuyorlar' diyorlar. Bundan sonra kimseye 'durun' demeyeceğim. Bundan sonra hak aramak isteyen Trabzon sevdalıları serbesttir. Nasıl hak aramak istiyorlarsa öyle arayabilirler. Ancak bu pisliği örtenler bunun hesabını verecektir. Biz sadece adalet istiyoruz. Hakemler düdüklerini renk ve kulüp ayrımı yapmadan çalsın. Biz bunu istiyoruz."

BEN İKİ OĞLUMLA MAÇA GİDEN KİŞİYİM


"4. yıldızı takmak isteyen kulüp şunu iyi bilsin ki 4. yıldızı takamayacağı gibi bir şampiyonluğu da geri alınacak. Bunu herkes görecek. Futbol bir eğlencedir ve bunu hepimiz böyle görmek zorundayız. Geçen sezon 2 oğlumla birlikte Beşiktaş taraftarı arasında maç seyrederek bunun en güzel örneğini ben verdim. Trabzonspor'un elinden alınan şampiyonluk mutlaka geri verilecek. Futbolu iyi bilenlere son sözüm yine aynı: Bu lig bitmeyecek."

A Spor'da yayınlanan Spor Ajansı programına telefonla bağlanan İbrahim Hacıosmanoğlu, A Haber Spor Müdürü Serkan Korkmaz, Fotomaç Gazatesi Genel Yayın Yönetmeni Zeki Uzundurukan, Sabah Spor Müdürü Murat Özbostan ve Takvim Spor Müdürü Tunç Özgen'in sorularını yanıtladı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu lig bitmez!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN