'a "sakın gitme" mektubu

'ın görevi bırakmamasını isteyen Teknik Direktör Prandelli ve futbolculardan mektuplu baskı.

Giriş Tarihi: 28.9.2014 16:08 Güncelleme Tarihi: 28.9.2014 17:08
Sarı-Kırmızılılar, Aysal'a duygusal bir mektup yazarak başkanlığı bırakmamasını istediler. Sivas maçı öncesinde Florya Beyti'de yapılan yemekten başkan Ünal Aysal, futbolcularla tek tek tokalaşıp daha sonra da takıma toplu olarak sadece şampiyonluğa kilitlenmelerini ve futbollarına bakmalarını söylemişti.

KARARI BİR DAHA GÖZDEN GEÇİRİN
Yemek sırasında futbolcular adına kaleme alınan bir mektup da kaptan Selçuk tarafından Aysal'a verildi. Mektupta futbolcular başkandan göreve devam etmesini isteyerek, "Biz futbol takımı olarak size camiaya şampiyonluk ve 4. yıldız sözü veriyoruz. Ve bu yolda birlikte yürümek istiyoruz. Galatasaray'ın menfaatleri doğrultusunda kararınızı bir kez daha gözden geçirmenizi ve bizi şampiyonluk yolunda yalnız bırakmamanızı rica ediyoruz" ifadeleri kullanıldı.

BASKI LONDRA'DA DA SÜRECEK
Sivas maçı sonrasında Prandelli'nin "Başkanın kararını bir kez daha gözden geçirmesini bekliyoruz" ifadesinin altında da bu mektup yatıyor. Çarşamba günkü Arsenal maçı için Galatasaray kafilesi salı günü İngiltere'ye gidecek. Başkan da ayrı bir uçakla seyahat edecek. Aysal ile futbolcuların ve Prandelli'nin İngiltere'de akşam yemeğinde birlikte olacağı ve futbolcuların burada Başkan'a bir kez daha aday olması için yapacakları ifade edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ünal Aysal'a "sakın gitme" mektubu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN