Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Uluç Fatih Terim'in hedefini açıkladı

Giriş Tarihi: 2.10.2014 09:15 Güncelleme Tarihi: 2.10.2014 09:15
Ünal Aysal aday olmayacağını açıkladı, geri dön çağrılarına da, "Dönersem beni keserler" diye yanıt verdi. Alp Yalman şu için tek aday olarak görülüyor. Seçim kulislerinden size neler yansıdı?
Ben halen, bunlara inanmamaya devam ediyorum. Çünkü Ünal Aysal, Florya'da futbolculara yemek verirken kapıda birtakım adamlar 'Bizi bırakma başkan' diye bağırıyorlar Kim onlar? O bağıranlar, tribünde niye bağırmıyorlar?
Bu tür gösterilerin Türkiye'de deha bir organizatörü vardır; Mustafa Sarıgül. Ben sana söyleyeyim; o yemeği dahi Mustafa Sarıgül planlamıştır. 'Sen futbolcularla yemek ye... Ben kapıya adamları yığarım.' Yığar!
Mustafa Sarıgül istesin yarın yüzlerce otobüsle, 10 bin tane adam Ankara'ya Anıtkabir'e gidip 'Atam! Sen ne büyüksün. Ünal Aysal başımızda kalsın' der. Bu işlerde üstüne yok. Ünal Aysal 'Belçika'ya gitsin ve geri dönsün' diyelim. Florya'ya binlerce araba yığar.
Sarıgül'ün bu işteki çıkarı ne? Niye yapıyor bu işleri? Sarıgül'ün bir tek sevgilisi var hayatta; oğlu Emir. Emir için yapamayacağı şey yok. İşte Şişli Belediye Başkanvekili yaptı. Fiilen başkan Şişli'de Emir... Tabii fiilen başkan Sarıgül'ün kendisi ve Ünal da Sarıgül'ün ricasını kabul etti ve Emir'i yönetim kuruluna aldı. Dikkat edin; herkesi değiştirdi, Emir'i değiştirmedi.
Şimdi yeniden Ünal Aysal başkan olsun ki Emir yönetimde devam etsin! Sarıgül'ün bu yaptıklarından Ünal Aysal'ın haberdar olmamasına imkân yok. Onun için de bu bana bir 'danışıklı dövüş' gibi geliyor; 'Efendim ben sonuna kadar dayandım ama bak neticede Florya'yı bastılar artık.'
Gazetelere bak. Fena halde Alp Yalman'a 'Çekil' baskısı var. Alp Yalman çekilmeliymiş ki Ünal Aysal mecbur kalmalıymış başkanlığa...
Yahu Galatasaray'ı batıran adam niye mecbur kalsın? Alp Yalman, Galatasaray'ı kuran adam... 2000 yılında Kopenhag'da Avrupa şampiyonu, Monaco'da Süper Kupa şampiyonu olan Galatasaray'ın temellerini atan adam... Derwall'i getirerek o altyapıyı ve kulübü kuran adam Alp Yalman...

ARKADAŞINA GÖNDER
Uluç Fatih Terim'in hedefini açıkladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN