Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beşiktaş Üniversitesi için kritik toplantı

Beşiktaş Yönetimi, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın da katıldığı bir toplantıyla Beşiktaş Üniversitesi projesinin son durumunu masaya yatırdı.

Giriş Tarihi: 22.12.2014 10:13 Güncelleme Tarihi: 22.12.2014 10:15
Beşiktaş Üniversitesi için kritik toplantı
Beşiktaş Yönetimi üniversite kurma çalışmalarını sürdürüyor. Yaklaşık bir yıldır Beşiktaş adını taşıyan bir üniversite kurmak için ön çalışmalar yapan, bunun için bir komite dahi oluşturan Beşiktaş Yönetimi, Başkan Fikret Orman ve Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın da katıldığı bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıda Üniversite için bugüne kadar yapılan çalışmalar değerlendirilirken, bundan sonraki sürecin planlaması da masaya yatırıldı.

Kabataş Lisesi yanında bulunan Feriye Lokantası'nda yapılan değerlendirme toplantısına Kabataşlılar Derneği Başkanı Anıl Cansızoğlu ve başkan yardımcısı gazeteci-yazar Rıdvan Akar da katıldı.

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kişisel Twitter hesabından toplantının oldukça verimli geçtiğini açıkladı.

Hazinedar, "Beşiktaş Kabataş Üniversitesi için geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirerek değerlendirmelerde bulunduk. "Bugün Beşiktaş Kabataş Üniversitesi'nin kurulması adına çok verimli bir toplantı gerçekleştirmiş olduk" diye yazdı.

Başkan Hazinedar'ın paylaşımlarında üniversitenin adını "Beşiktaş Kabataş Üniversitesi" olarak belirtmesi dikkat çekti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beşiktaş Üniversitesi için kritik toplantı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN