Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: Amacımız Trabzon'u ezmek değil

Başkanı , transferinin iç yüzünü anlattı ve 'un tutumunu eleştirdi.

Giriş Tarihi: 26.1.2015 15:51
Fikret Orman: Amacımız Trabzon'u ezmek değil
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 'la iki kulüp arasında yaşanan Tolgay Arslan'ın transferinin KAP'a bildirilmesinin ardından yaşananları anlattı. Orman BJK TV'ye yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:

"Bu oyuncular gencecik insanlar. Sadece kamuoyuna ve taraftarınıza şirin gözükmek için oyunculara anormal rakamlar teklif etmek doğru değil. Bugün verelim, yarın ne olursa olsun gibi gibi tavır asla sergilemedik. Biz bu ciddiyetten hiçbir zaman uzaklaşmadık. Futbolu hava atma organı olarak kullanmadık.

ERDAL TORUNOĞULLARI'NA TEŞEKKÜR

bu transfer de büyük rol oynayan Erdal Torunoğulları'na teşekkür ederek sözlerine şöyle devam etti:

"Erdal bey önemli bir çalışma yapmıştır. Kimse nereye gittiğini ve nasıl bir görüşme yaptığını bilmemektedir. Transfer için akılcı girişimlerde bulunmuştur. Oyuncu bu sayede 'ı tercih etmiştir. Biz 'Trabzonspor'u transferde ezdik' gibi bir davranış içerisinde bulunmadık. Trabzonspor oyuncuya yazılı olarak 2 milyon Euro ve ayrıca maç başı ücretler teklif etmesine rağmen Tolgay bizim makul seviyelerimizi kabul etmiştir. Bizim amacımız Trabzonspor'u bir transferle ezmek değildir. Beşiktaş'ta böyle bir zihniyet yoktur."

AZİZ YILDIRIM'DA NASİBİNİ ALDI

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yayın havuzu hakkındaki açıklamaları nedeniyle de Başkanı 'a eleştiriler yöneltti. Orman bu konuda şunları söşledi:

"Biz kulübümüzü yönetirken diğer camiaları rencide etmemeye ve kendi işimizi yapmaya gayret eden bir davranış içindeyiz. Bir açıklama yaparken o kişiyi değil bütün camiayı muhatap almaktasınız. Fenerbahçe başkanının açıklamaları hiçbir izahatı olmayan konular. Kimsenin Beşiktaş'ı zedelemek için açıklama yapmak haddi değildir. Havuzla alakalı konular kanunla belirlenmiştir. Dağılması mümkün değildir. Havuzu bozmak kimseye yarar getirmez" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fikret Orman: Amacımız Trabzon'u ezmek değil
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN