Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fikret Orman'dan ezeli rakiplere sponsor göndermesi

Giriş Tarihi: 8.8.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 8.8.2015 15:18
Fikret Orman'dan ezeli rakiplere sponsor göndermesi
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, idari ve mali genel kurulda yaptığı ve seçime gidebilecekleri yönündeki açıklamasıyla ilgili, "Seçim sandığından kaçmam. O gün orada seçim isteyen arkadaşlar gelsinler, 'başkan şu tarihte yapalım' desinler. Beşiktaş'ın menfaatine göre hareket edelim" dedi.

Orman, Ceylan InterContinental Otel'de gerçekleştirilen divan kurulu toplantısında yaptığı konuşmada, Beşiktaş Kulübü başkanlığına seçilerek geldiğini belirterek, "Seçim sandığından kaçmam. Otobüslerle adam getirmedim. Getirmek için de bir şey yapmadım, ama siz internet sayfasından insanları örgütleyip orada Beşiktaş başkanına küfür ettirirken örgütlü olmuyorsunuz" diye konuştu.

Konuşması sırasında sinirlendiği gözlenen ve toplantıdaki birkaç üyeye yönelik sert ifadelerde bulunan Orman, "Madem seçim isteniyor, 'sandığı koyalım' dedik. Yönetim kurulu daha sonra 'Başkan sen bize konuşmadan böyle bir şey söyledin, ama şu an yapmamız gereken şeyler var' dedi. 'Doğrudur, yapalım gidelim' dedim. Divan başkanımız da kararımızı gözden geçirmemizi söyledi. Geçirelim. Orada o gün seçim isteyen arkadaşlar gelsinler, 'başkan şu tarihte yapalım' desinler. Beşiktaş'ın menfaatine göre hareket edelim" şeklinde konuştu.
ARKADAŞINA GÖNDER
Fikret Orman'dan ezeli rakiplere sponsor göndermesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN