Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kızdırmasınlar 10 yıl gitmem!

, ‘Ersun Yanal’ tezahüratlarıyla yönetimi protesto eden taraftara böyle gözdağı verdi ve ekledi: Ben olduğum sürece F.Bahçe’ye gelemez

Giriş Tarihi: 19.4.2016
Kızdırmasınlar 10 yıl gitmem!

Ersun Yanal, Ersun Yanal' diye bağırıyorlar. Organize edildiklerini gördük. Sonra Genç Fenerbahçeliler ve ÜNİFEB'liler beni ve yönetici arkadaşları arayıp 'Biz bağırmadık' diyorlar. Gaipten geldi yani o sesler!.. Bilet verip, organize edenler var, otobüs tutup, kombine sözü verenler. Aleyhimize çalışmalar yapılıyor. Siyasi ve şahsi rant bunların hepsi. Ersun Yanal'ı kimin ortaya attığını biliyoruz. Lig TV... Şansal benim dostum ama Lig TV antrenör pazarlama yeri oldu. Yanal, ben olduğum sürece bu kulüpten içeri giremez. Tribünler beni kızdırırlarsa, 10 sene daha gitmem. Kongreye girer seçilirim. Ben istemeden kimse 'ı bitiremez."

TÜRK FUTBOL TARİHİNDE İZ BIRAKANLAR

YANAL'A ÇOK AĞIR SUÇLAMALAR!

'Onu tribünlerin içine mikrop gibi sokmayın. Bu kulüpte ahlaklı insanlar çalışır.'Ersun Yanal'ı ben getirdim. 'F.Bahçe'den ben ayrıldım' diyor. Seni biz gönderdik. Daha fazla konuşturma beni... Trabzon'a gitti, 'F.Bahçe şike yapmadı' diyemedi. Ama buradayken diyordu. Yanal'ı tribünlerin içine mikrop gibi sokmayın. Bu kulüpte ahlaklı insanlar çalışır. Ben gidene kadar, Fenerbahçeliyim diyorsa, Trabzon'a gitmeyecekti. Galatasaray ile flört etmeyecekti. Aykut (Kocaman) benden sonra gelebilir… Beni ilgilendirmez. Ben olmasam İsmail Kartal, Fenerbahçe'ye teknik direktör olabilir miydi? Rıdvan, Turhan, Oğuz, Aykut, İsmail 5 tane bu camiada yetişmiş çocuğu antrenör yaptım. Hangi yürekli adam yapardı. Tüm riskleri üzerime aldım. Başarısızlık mı var benim dedim.

BEN DE AZİZ YILDIRIM'LA ÇALIŞMAM

F.Bahçe Başkanı Aziz 'ın basın toplantısında hedefindeki isim olan Ersun Yanal'ın da yakın çevresine, "Ben de zaten Aziz Yıldırım'la çalışmam" dediği öğrenildi.

G.SARAY'A DESTEK ÇIKTI!

Aziz Yıldırım, TV programlarında yapılan eleştirilere tepki gösterirken, ezeli rakibi 'a da destek verdi: "Galatasaray kulübünü salata yapar gibi doğruyorlar. Ya siz kimsiniz. Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe farketmez. Kimse böyle yorumlar yapamaz. Bunlara alet olan yöneticiler var benim arkadaşım onlara da kızıyorum. Spor kültürümüz yok. Eğitim kültürümüz yok. Fenerbahçeli dediğim insanlar ne biçim yorumlar yapıyor. Tümer Metin sen bu duyguları yaşamadın mı sahadayken. İnsanca bakmak lazım olaylara.

MAÇ BİTSİN ÖYLE ISLIKLA

Onlar gelsin diye biz ne çabalar verdik? Sen uyuyordun evde. Teminat mektubu isterler,'nakit 1 milyon yatacak' derler. Kulübe ayrı kendine ayrı. Diego'yu, Van Persie'yi, Nani'yi canlı izliyorsun ama maç başlamadan ıslıklıyorsun. Önce bir maç bitsin sonra ıslıkla. Sow diye bağırıyorlar ama Sow'u biz göndermedik. 17 milyon Euro'ya serbest kalır maddesi vardı, o parayı getirdiler ve aldılar. Gomez de Fiorentina'da tutunamadı ama Beşiktaş'ta iyi işler yapıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kızdırmasınlar 10 yıl gitmem!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN