Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tracey Mallet İstanbul'a geliyor

Michelle Obama, Madonna, Jennifer Lopez, Beyonce gibi Tüm dünya starlarını çalıştıran ve Amerika'da egzersizleri en çok tercih edilen Tracey Mallet 5-6-7 Eylül tarihlerinde kendi geliştirdiği egzersiz programı“ The Booty Barre” sertifika eğitimleri için İstanbul'a geliyor.

Giriş Tarihi: 15.8.2014 11:19 Güncelleme Tarihi: 15.8.2014 14:15
Pilates, dans, kardiyo ve yoga çalışmalarının karışımından oluşan The Booty Barre® ile, eğlenceli ve yüksek tempolu bir fitness deneyimi yaşayacak, bütün vücudunuzu çalıştırıp, fazla yağlarınızdan kurtulacaksınız!

Yoga'nın esnekliğini, Pilates'in "core" gücünü dans ile birleştiren ve sizlere 10 yaş daha genç görünmenizi ve hissetmenizi sağlayan The Booty Barre®, 55 dakikalık enerjik ve çekici bir dans egzersizidir. Bu programı uygulamak için dans deneyiminiz ya da partneriniz olması gerekmiyor!

The Booty Barre® methodu güç ve esnekliğin mükemmel kombinasyonuna hızlı bir şekilde kalori yakmanızı sağlayan kardiyovasküler çalışmayı eklemiş ve Madonna, Natalie Portman ve Zooey Deschanel gibi ünlü isimlerin egzersiz tercihi haline geldi.

Kayıt için:
Bodynetworx Academy - Manolyalı Sokak No:6 3.Levent – İstanbul
Tel: +90 212 269 33 69 – Gsm: +90 553 3216400

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tracey Mallet İstanbul'a geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN