Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Olimpiyat altını alsın evlendireceğim

Rıza Kayaalp’in annesi Sevgi Kayaalp, “Arkadaşlarım hep ‘Pehlivanı ne zaman evlendireceksin?’ diye soruyor. Allah izin verirse, olimpiyatlarda da altın madalya aldıktan sonra” dedi

Giriş Tarihi: 27.3.2016
Olimpiyat altını alsın evlendireceğim
Letonya'nın başkenti Riga'da düzenlenen Avrupa Şampiyonası'nda podyumun zirvesinde yer alarak 6'ncı kez Avrupa şampiyonluğuna ulaşan Kayaalp, şampiyona sonrası memleketi Yozgat'a gelerek ailesiyle hasret giderdi. Rıza'nın annesi Sevgi Kayaalp oğluyla gurur duyduğunu belirtirken, şampiyona sırasında Umre'de olduğunu ve dualarının kabul olduğunu kaydetti. Umre'ye beraber gittiği arkadaşlarının da dua ettiğini anlatan anne Kayaalp, "Umre'de oğlumun olimpiyat şampiyonu olması için de dua ettim. Böyle bir çocuğum olduğu için, vatana, millete böyle aslan gibi bir pehlivan yetiştirdiğim için çok mutlu ve gururluyum. Allah, inşallah tekrar şampiyonluklar nasip eder" dedi.

ARTIK EVLENME YAŞINDA!
Olimpiyat altın madalyasını aldığı zaman oğlunu evlendireceğini dile getiren anne Kayaalp, "Arkadaşlar hep soruyor 'Ne zaman evlendireceksin pehlivanı?' diye. Ben de 'Allah izin verirse olimpiyatlarda altın madalyayı aldıktan sonra evlendireceğim' diyorum. Artık çocuklarını görüp kucağıma alıp sevmek istiyorum. Artık yeter evlenme yaşına geldi" ifadelerini kullandı.

EL ÖPTÜ, HAYIR DUASI ALDI
Annesinin elini öpen, hayır duasını alan Rıza, Avrupa şampiyonluğunun kendisi için büyük moral olduğunu belirterek, "Tabi en büyük hedefim olimpiyatlarda altın madalya kazanmak. Eğer bunu başarırsam Avrupa ve dünya şampiyonluklarının benim için önemi daha büyük olacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Olimpiyat altını alsın evlendireceğim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN