Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 154. Bölüm (28 Ocak 2020 Salı) Hızır'dan şok ölümcül darbe!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 154. Bölüm (28 Ocak 2020 Salı) Hızır'dan şok ölümcül darbe!
24.01.2020 | 13:04

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan (EDHO) ekranlara bomba gibi dönüş! atv'nin Salı akşamlarının rakipsiz dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 154. yeni bölümle milyonları ekran başına kilitleyecek! "Ölmekten korktuğumuz bir yola çıksaydık eğer, sonumuz burası olmazdı..."

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 154. BÖLÜM ÖZETİ

Bir sevdiğinin daha ardında kalan Hızır, yas tuttuğu bir aylık dönemde hem ailesinden hem de işinden çok uzaklaşmıştır. Onu tekrar ayağa kaldıracak kişi ise yine Hayriye Ana olacaktır.

HIZIR TEKRARDAN İŞLERİN BAŞINA GEÇİYOR!
Hızır'ın yokluğunda masanın ticaretini yürüten İlyas ve Alparslan çok büyük bir anlaşmanın eşiğine kadar gelir. İran derin devletinin yolunu açtığı, Amerika karşıtı bir ekibin, silah ve mühimmat ihtiyacını karşılamak için masaya sunduğu bu anlaşma teklifi, dengeleri değiştirebilecek güçtedir. 'Düşmanımın düşmanı dostumdur' mantığındaki masa üyelerinin sıcak baktığı teklif, karlı olduğu ölçüde riskli olduğundan Hızır'ın tekrar işlerin başına geçmesi gerekecektir.

TUFAN, BÜYÜK PATRON OLACAK MI?

Altan ise gücünü kaybetmeye başladığını düşündüğü Hızır'a karşı elini güçlendirebilmek adına Tufan'ı "büyük patron" yapma çabalarına başlamıştır. Bu aşamada Çakırbeylilerin yapılan büyük teklife yanaşmaması en çok Tufan'ın işine yarayacaktır. Bunun farkında olan İlyas ve Boran, yeni ortaklarla vakit kaybetmeden el sıkışmak istediğinden attıkları aceleci adımlarla silahların patlamasına yol açarlar. Kopacak büyük fırtınayı sükunetle bekleyen Hızır'ın asıl planı ise Ceylan'ın gelişiyle ortaya çıkacaktır.

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

SON DAKİKA