Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüm (23 Şubat 2021 Salı) Hızır'ın intikam ateşi yakıyor | Video

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüm (23 Şubat 2021 Salı) Hızır'ın intikam ateşi yakıyor | Video
22.02.2021 | 11:05

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

atv'nin izlenme rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüm Son Fragmanı yayınlandı... "Zaafı olan herkes ölür!"

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 183. BÖLÜM'DE NELER OLACAK?

Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli'yi şebekenin elinden kurtarmanın sevincini yaşayamadan, yeğeni Alpaslan'ın canının derdine düşer. Kendi mekanlarında, dostlarının arasında suikaste uğrayan Alpaslan, hastanede yaşam savaşı verir. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Hızır Çakırbeyli tüm ailesini ve dostlarını bir araya toplayarak iz bulmalarını ister. Hızır Çakırbeyli'nin bu isteğine en hızlı yanıtı ise kimsesizlerin babası Doğan verir. Alpaslan'a yapılan suikastin arkasındaki isme ulaşan Kimsesiz Doğan, okları kontrgerilla İshak'a çevirir. "Benim ciğerime göz diktiler" diyen Kimsesiz Doğan, sokaklardaki tüm kimsesizleri İshak'ın izini bulmaya çağırır.

Doğan Baba'nın bulduğu adreslere tek tek baskınlar yapan İlyas Çakırbeyli, yeğeni Alpaslan'ın intikamını almak için gözünü karartır. Tüm aile perişan halde Alpaslan'dan gelecek haberi beklerken, Ceylan Çakırbeyli'nin tek duası ise Alpaslan'ın ölmemesidir.

SON DAKİKA