6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
Sen Anlat Karadeniz 62. son bölüm tamamı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz son bölüm tek parça izle!

Sen Anlat Karadeniz 62. son bölüm tamamı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz son bölüm tek parça izle!

30.10.2019 | 23:51

Türkiye’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 62. bölümü ile atv ekranlarında seyirci ile buluştu. Sen Anlat Karadeniz 62. son bölüm diziyi kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için yayınlandı. Yeni bölümde Murat, İstanbul'da başını tahmin ettiğinden de büyük bir belaya sokmuştur ve kurtulmak için Trabzon'a doğru yola çıkar! Atlattığını sandığı bu bela, Kaleli Ailesi'nin ocağına bir ateş gibi düşecektir. Haberimizden, Sen Anlat Karadeniz 62. son bölümü tek parça olarak izleyebilir, Sen Anlat Karadeniz 63. yeni bölüm fragmanı ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz.

Sürükleyici hikayesi ve nefes kesen sahneleri ile Sen Anlat Karadeniz, Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Sevilen dizi Sen Anlat Karadeniz 62. yeni bölümü ile atv'de seyircisi ile buluştu. Hazan, beklenmedik bir hareketle bavulunu alarak Tarık ve Genco'nun yaşadığı Tamar'ların evine yerleşir. Hazan'ın gelişi ile Melek ve Nilüfer akıllarından bile geçmeyen bir oyunun farkına varırlar. Haberimizden, nefes kesen sahnelerle dolu Sen Anlat Karadeniz 62. son bölümü izleyebilirsiniz.

SEN ANLAT KARADENİZ 62. BÖLÜM İZLE YENİ BÖLÜM İZLE

Murat, İstanbul'da başını tahmin ettiğinden de büyük bir belaya sokmuştur ve kurtulmak için Trabzon'a doğru yola çıkar. Atlattığını sandığı bu bela Kaleli Ailesi'nin ocağına bir ateş gibi düşecektir. Hazan beklenmedik bir hareketle bavulunu alarak, Tarık ve Genco'nun yaşadığı Tamar'ların evine yerleşir. Hazan'ın gelişi ile Melek ve Nilüfer akıllarından bile geçmeyen bir oyunun farkına varırlar. Nikah hazırlıkları tamamlanan Tarık ve Mercan ise artık herkesten gizli baş başa buluşmak için fırsat kollar hale gelmiştir.

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

SON DAKİKA