Bu Şehir Arkandan Gelecek 16. son bölüm tamamı (tek parça olarak) full - Hemen izleyebilirsiniz!

04.05.2017 | 11:09

Bu Şehir Arkandan Gelecek 16. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin en çok seyredilen dizilerinden Bu Şehir Arkandan Gelecek 16. son bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. İzleyenleri ekran başına kilitleyen yeni bölümde neler oldu? 16. son bölümü buradan izleyebilirsiniz. İşte tüm detaylar... Kuralsız dövüş

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK 16. SON BÖLÜM DE NELER OLDU?

Ali ve Derin, küvette bileklerini kesmiş halde buldukları Belgin'i hastaneye yetiştirir. Kendine geldiğinde, Derin onu Bora'nın ortaya attığı iddiayla ilgili sorgular. Belgin, Ali'yi öldürmeye teşebbüsle suçlanınca intihar kozunu oynar ve kendini acındırır.

Kocasının kendisini ortadan kaldırmaya çalıştığını anlayan Belgin, Tekin'e karşı iyice hırslanmıştır. Ona karşı Yiğit'le işbirliği yapmaya karar verir.

Şahin, Ali'yi Gülce ve Aydemir'in elinden kurtarmak için kolları sıvar. Ancak Aydemir'in sözleşmeyi iade etmek için tek bir şartı vardır. Şahin, Aydemir'in istediği şartlarda ve kendinden oldukça genç birisiyle kuralsız bir şekilde dövüşecektir. Oğlu için her şeyi göze alan Şahin teklifi kabul eder. Ancak Nesrin, Şahin'in kendini tehlikeye atmasına karşıdır.

Her şeyden habersiz olan Ali, babasına ulaşamayınca endişelenir. Şahin'i ararken Aslı ve Bora'yı birlikte görür ve Bora'ya sert tepki gösterir. Ancak Bora'nın sayesinde Ali babasını büyük bir beladan kurtarma şansı yakalayacaktır.

BİZE ULAŞIN