Bu Şehir Arkandan Gelecek 17. son bölüm fragmanı yayınlandı - Hemen izle!

04.05.2017 | 11:27

Bu Şehir Arkandan Gelecek 17. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Bu Şehir Arkandan Gelecek Çarşamba akşamlarının gözdesi! Hayranları tarafından merakla izlenen dizinin dün akşam ekranlara gelen bölümü yine sevenlerini ekran başına kilitledi. Bu Şehir Arkandan Gelecek 17. son bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte tüm detaylar... "Seninle benim için bir umut var mı?"

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK 16. SON BÖLÜM DE NELER OLDU?

Ali ve Derin, küvette bileklerini kesmiş halde buldukları Belgin'i hastaneye yetiştirir. Kendine geldiğinde, Derin onu Bora'nın ortaya attığı iddiayla ilgili sorgular. Belgin, Ali'yi öldürmeye teşebbüsle suçlanınca intihar kozunu oynar ve kendini acındırır.

Kocasının kendisini ortadan kaldırmaya çalıştığını anlayan Belgin, Tekin'e karşı iyice hırslanmıştır. Ona karşı Yiğit'le işbirliği yapmaya karar verir.

Şahin, Ali'yi Gülce ve Aydemir'in elinden kurtarmak için kolları sıvar. Ancak Aydemir'in sözleşmeyi iade etmek için tek bir şartı vardır. Şahin, Aydemir'in istediği şartlarda ve kendinden oldukça genç birisiyle kuralsız bir şekilde dövüşecektir. Oğlu için her şeyi göze alan Şahin teklifi kabul eder. Ancak Nesrin, Şahin'in kendini tehlikeye atmasına karşıdır.

Her şeyden habersiz olan Ali, babasına ulaşamayınca endişelenir. Şahin'i ararken Aslı ve Bora'yı birlikte görür ve Bora'ya sert tepki gösterir. Ancak Bora'nın sayesinde Ali babasını büyük bir beladan kurtarma şansı yakalayacaktır.

BİZE ULAŞIN