Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Kadına şiddete hayır' broşürü dağıttı yargılanmaktan kurtuldu

Trafikte kadın sürücünün aracını tekmeleyen kişi sürücülere çikolata ve "Trafikte Kadına Şiddete Hayır" yazılı broşür dağıtarak yargılanmaktan kurtuldu

Giriş Tarihi: 27.5.2017 13:39 Güncelleme Tarihi: 27.5.2017 13:46
'Kadına şiddete hayır' broşürü dağıttı yargılanmaktan kurtuldu

Hatay'da trafikte yol verme meselesi yüzünden tartıştığı kadın sürücünün aracının kapısını tekmeleyen kişi, "uzlaştırma" sonucu kırmızı ışıkta bekleyen sürücülere çikolata ve "Trafikte Kadına Şiddete Hayır" yazılı broşür dağıtmayı kabul ederek yargılanmaktan kurtuldu.

Kırıkhan ilçesinde trafikte yol verme nedeniyle tartıştığı Zeynep K'nin (34) aracının kilitli olan kapısını açmaya çalışan, ardından da camına vurup otomobilini tekmeleyen Ömer E. (22) hakkında şikayet üzerine soruşturma başlatıldı. Şikayeti inceleyen Hatay Cumhuriyet Başsavcılığı Uzlaştırma Bürosu, olayın davaya dönüşmemesi için tarafları uzlaşmaya davet etti.

YARGILANMAKTAN KURTULDU

Uzlaştırmacı Hüsnü Yıldırım, ayrı ayrı görüştüğü tarafları daha sonra bir araya getirdi. Zeynep K'nin kırmızı ışıkta bekleyen sürücülere çikolata ve "Trafikte Kadına Şiddete Hayır" yazılı broşür dağıtması şartlı uzlaşma önerisini, Ömer E. kabul etti.

Ömer E, Yavuz Sultan Selim Caddesi'nde sürücülere çikolata ve broşür dağıtarak yargılanmaktan kurtuldu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Kadına şiddete hayır' broşürü dağıttı yargılanmaktan kurtuldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN