Bugün için MNDRS fiyatı 4.88 TL ve son 24 saatlik işlem hacmi 4.474.457,00 TL olarak gerçekleşti. MENDERES TEKSTIL hissesi fiyatı bugün yüzde 0.41 artış kaydederken, haftalık kazanç yüzde 8.44’e aylık kazanç ise yüzde 44.81’ye ulaştı. Yıllık verilerde ise son 1 yılda MENDERES TEKSTIL yatırımcısına yüzde 131.28 kazandırdı. MNDRS, orta vadeli trend için önemi bir gösterge olan 200 günlük hareketli ortalamasının üzerinde bulunduğundan, teknik olarak yükseliş trendinin içerisinde olduğunu gösteriyor.

Hissede RSI endeksi, şu anda 74,77 seviyesinde yer alıyor.

KISA NOT: Göreceli Güç Endeksi(RSI) 70 seviyesi üzerinde hissede aşırı alım bölgesini 30 seviyesi altında ise aşırı satım bölgesini ifade ediyor. Bu indikatör hissenin aşırı alım ve aşırı satım bölgelerine yaklaştığında artık bir tepki alımı ya da bir kar satışı sinyalinin geldiğini anlamak için oldukça yaygın olarak kullanılıyor.

MENDERES TEKSTIL (MNDRS) hisse senedi sayfası Sabah Finans’ta. MENDERES TEKSTIL grafik ekranını inceleyerek, MNDRS hisse yorumları ve analizlerini borsa takip ekranı içindeki verilerle beraber değerlendirebilirsiniz. MENDERES TEKSTIL canlı borsa verilerini anlık olarak izleyebilirsiniz.