Bugün için SANEL fiyatı 9.43 TL ve son 24 saatlik işlem hacmi 254.615,00 TL olarak gerçekleşti. SANEL MUHENDISLIK hissesi fiyatı bugün yüzde 2.37 düşüş kaydederken, haftalık kayıp yüzde 9.64’e aylık kazanç ise yüzde 10.12’ye ulaştı. Yıllık verilerde ise son 1 yılda SANEL MUHENDISLIK yatırımcısına yüzde 92.48 kazandırdı. SANEL, orta vadeli trend için önemi bir gösterge olan 200 günlük hareketli ortalamasının üzerinde bulunduğundan, teknik olarak yükseliş trendinin içerisinde olduğunu gösteriyor.

Hissede RSI endeksi, şu anda 49,49 seviyesinde yer alıyor.

KISA NOT: Göreceli Güç Endeksi(RSI) 70 seviyesi üzerinde hissede aşırı alım bölgesini 30 seviyesi altında ise aşırı satım bölgesini ifade ediyor. Bu indikatör hissenin aşırı alım ve aşırı satım bölgelerine yaklaştığında artık bir tepki alımı ya da bir kar satışı sinyalinin geldiğini anlamak için oldukça yaygın olarak kullanılıyor.

SANEL MUHENDISLIK (SANEL) hisse senedi sayfası Sabah Finans’ta. SANEL MUHENDISLIK grafik ekranını inceleyerek, SANEL hisse yorumları ve analizlerini borsa takip ekranı içindeki verilerle beraber değerlendirebilirsiniz. SANEL MUHENDISLIK canlı borsa verilerini anlık olarak izleyebilirsiniz.