Paralel yapı terör kadar tehlikelidir

Giriş Tarihi: 19.4.2016
Paralel yapı terör kadar tehlikelidir
Bu ülkede her gün şehitler verilirken, aptalca şeyleri tartışma lüksümüz yok
Paralel yapı terör kadar tehlikeli ve bu yapının içinde kimlerin olduğu belirlendi
kulübü olarak bize düşen görevler neyse devlete yardıma hazırız

Kulübü Başkanı Aziz , dün yöneticilerin de hazır bulunduğu basın toplantısında terörden, paralele, şampiyonluk yarışından sözleşmelere kadar pek çok konuyla ilgili konuştu. Sözlerine, "Türkiye'nin iki sorunu var; terör ve paralel yapı" diyerek başladı ve şunları söyledi: "Bu ülkenin iki çok önemli konusu varken, bizlerin spor yaparken, sporda başarı ya da başarısızlıkta konuşması gibi bir lüksümüz olmamalı. Her gün şehitler veriliyor. Çok üzülüyoruz. Terör kadar paralel yapının da tehlikeli olduğunu düşünüyorum. Sivil ihtilal yapılmaya çalışıldı. Bu yapının içinde kimlerin olduğu belirlenmiştir. Bu kişiler hakkında devletimiz ne karar aldıysa yanındayız. Bize düşen ne varsa hazırız." Rize'de kurşunlama olayına da değinen Aziz Yıldırım, "Rize maçı dönüşü otobüsümüz kurşunlanmasa şampiyonduk. Ardından Mehmet'in arabası kurşunlandı. Hala failler bulunamadı. Bizimkiler de etkilendi ama yabancılar için farklı" dedi. Yıldırım, 'Paralel Yapı'yla mutlaka mücadele etmek gerektiğinin altını bir kez daha çizdi.

KIZDIRMASINLAR 10 YIL GİTMEM!

HAVUZU 160'DAN 450 MİLYONA ÇIKARTTIM

Yıldırım, Kulüpler Birliği toplantılarına neden katılmadığnıı da açıkladı: "Hapse girdiğimde Kulüpler Birliği Başkanıydım. 160 milyon dolarlarda olan havuz bedelini 450 milyon dolara çıkarttım. Yayıncı ihaleye girecek şirketlerle konuştum. Hapse gittik kimse ziyarete gelmedi. Sonra çıktım bir daha kulüpler birliği toplantısına gitmedim. Göksel Gümüşdağ'ın ricasıyla toplantılara Şekip Bey'le Mithat Bey gittiler. Kulüpler randevu istediği için gitti Cumhurbaşkanı'na. Ben kimin davetlisiyim. Kendinizi yerime koyun."

ŞAMPİYON SON HAFTA BELLİ OLUR

FATİH TERİM ARABASINI VERMİŞ!

Bu konuda fazla konuşmak istemiyorum… Volkan değerli, karakterli iyi bir Fenerbahçelidir. Stattan ayrılırken Fatih Terim'e söylemiş, Fatih Terim de arabasını vermiş. O zaman suçu yok ki sen arabanı verdin, şimdi bu neyin tavrı.' Sen iyi kaleci değilsin, ihtiyacımız yok' desinler olay bitsin… Kan davası gütmenin anlamı yok. Oradan yazı yazdırıyorlar, 'Özür dile' diye... Milli takım kötü giderse fatura kime çıkacak millete çıkacak… Terim'e niye çıksın. Parasını, maaşını alacak. Herkes dürüst olsun.

TERRANEO'YU ALDIM VE ATTIM

Terraneo ,Terraneo, Terraneo herkesin ağzında… Gerekirse sezon sonunda her şeyi konuşuruz. Aldım, attım… Kulübe bir personel aldım, bir personeldi ve ayrıldı. Bu kadar. CEO kulüplerde zor. Kulüpler tam kurumsallaşamaz.

PEREİRA'NIN 1 YILI DAHA VAR

Zamanı gelince Vitor Pereira ile oturur konuşuruz, ne yapacağımıza bakarız. Devam ediyor, bizimle bir yıllık daha sözleşmesi var.

LİGİN KADERİYLE ÖZKAHYA OYNADI

Hakem hatalarını konuşacağım ama sadece bir kişiyi söyleyeceğim. Halis Özkahya… Beşiktaş- Fenerbahçe, Sivas-Beşiktaş maçlarında hem şampiyonluğu etkiliyor hem de küme düşmeyi etkiliyor.

BEŞİKTAŞ ALSAYDI NİYE ALMAMIŞLAR

Madem Robin van Persie bonservissiz alınıyormuş, o zaman Beşiktaş alsaymış, niye almamışlar. Onların oyuncularında da aynı bonservis sorunu var, araştırın, sorun göreceksiniz.

SAVCIYA GİDECEĞİZ

Onlar için okumuş, eğitimli çocuklar diyorduk ama onlar da tam bir hayal kırıklığı oldular benim için. Tribünde bağıranların hepsini tek tek kameralardan izleyerek tespit ettim. Hepsi için savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Bakalım 6222 uygulanacak mı?

BU DELEGE SANA OY VERMEZ!

Sen davalar açacaksın, Fenerbahçe'den hak etmediğin paraları alacaksın. G.Saray forması giyip yarışacaksın sonra Fenerbahçe başkanı olacağım diyeceksin. Bu delegeler seni seçmezler.

BAŞKANIN İKİ GÖREVİ VAR

Bu saatten sonra Fenerbahçe'ye başkan olacak kişinin iki sözü vermesi gerek. Fenerbahçe Üniversitesi'ni tamamlayacak, binaları bitirecekler. Gebze'de 250 dönüme yakın arazi aldık 3 Temmuz Kompleksini kuracağız. Kongreye gelip bu sözleri verecekler. Vermezlerse başkan da olamazlar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paralel yapı terör kadar tehlikelidir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN