Kuruluş Osman 28. son bölümden nefes kesen fragman yayınlandı! Ertuğrul bey obaya dönüyor! | Video

Kuruluş Osman 28. son bölümden nefes kesen fragman yayınlandı! Ertuğrul bey obaya dönüyor! | Video
07.10.2020 | 08:38

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Kuruluş Osman 28. son bölümünden ikinci fragman yayınlandı! Atv'nin en çok izlenen ve her bölümüyle reytinglere damgasını vuran tarih dizisi Kuruluş Osman yeni sezondan 28. bölümüyle ekranlarda yerini alıyor. Hayranlarının ilgiyle takip ettiği dizinin yeni bölüm fragmanında nefes kesen sahneler yer alırken, yeni sezonda neler yaşanacak? İşte detaylar...

Kulucahisar Kalesi fethiyle, Konstantiniye'nin ve imparatorun öfkesini üzerine çeken Osman Bey, uç bölgesinde huzuru tesis etmiştir. Osman Bey'e karşı harekete geçen ve en deneyimli kumandanlarından Aya Nikola'yı bölgeye gönderme kararı alan Bizans İmparatoru, başarılarıyla tüm obalara umut olan bu Türk beyini saf dışı bırakmaya kararlıdır.

Kayı Obası'nın yazı geçirdiği yaylaya yapılan sürpriz baskın Bizans'ın emellerini açık ederken, bu alçaklığın hesabını sormaya kararlı olan Osman Bey; Aksakallılar'dan aldığı görevle Alplerini bir araya toplar. Ertuğrul Bey'in dönüşü ise yaralarını sarmaya çalışan Kayı Obası'nda coşkuyla karşılanır. Osman Bey ve Alpleri Bizans ordusunu bertaraf edebilecek mi? Osman Bey, Aksakallılar'dan nasıl bir vazife alacak?

ERTUĞRUL BEY'İN DÖNÜŞÜYLE NELER DEĞİŞECEK!

Ertuğrul Bey'in dönüşüyle Kayı Obası'ndaki dengeler nasıl değişecek? Aya Nikola, uç bölgesinde Bizans hakimiyetini yeniden tesis etmek için neler yapacak? Bala Hatun, Kayılar'a yapılan baskından kurtulabilecek mi?

SON DAKİKA