'tan Tatlıses'e duygusal cevap

'in babası olduğunu kabul etmesinden sonra açıklama yapan "10 yıllık özlemim sona erdi. Kırılan kalbimi onardın baba" dedi.

Giriş Tarihi: 29.4.2016 11:40 Güncelleme Tarihi: 29.4.2016 11:40
Dilan Çıtak'tan Tatlıses'e duygusal cevap

Yaklaşık dört yıl önce gündemine gibi düşen 'ın 'in kızı olduğu iddia edilmiş ancak cephesinden resmi bir açıklama gelmemişti. Beklenen açıklama önceki akşam Tatlıses'in instagram hesabından geldi. Tatlıses, dün akşam mangal yaparken çektirdiği fotoğrafın altına şu notu düştü:

"Ciğerci Ahmede, Zemmenin oğluyam, şehriyeci Zemme'nin torunuyam… Ahmed Salim'in, Gülşen'in, Gülden'in, Melek'in, Dilan'ın İbrahim Tatlıses'in yani İDO'nun, Elif 'nın BABA'sıyam… Var mı be Ötesi? Aslını inkar eden, bizden sayılmaz…!!! Bu güne kadar yazdınız çizdiniz işte hayatımın bütün özeti budur!!!!"

"KIRILAN KALBİMİ ONARDIN BABA"

İbrahim Tatlıses'in açıklamasından kısa bir süre sonra Dilan Çıtak da bir açıklama yaparak "Babası olanlar anlamaz, insan baba demeyi özler mi hiç. Özlermiş... 10 yıllık özlemim sona erdi. Bundan önce de seninleydi, bundan sonra da seninle dualarım. Kırılan kalbimi onardığın için teşekkürler baba." sözleriyle babasının açıklamasından sonra duyduğu mutluluğu dile getirdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dilan Çıtak'tan Tatlıses'e duygusal cevap
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN