Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 156. Bölüm (9 Şubat 2020 Salı) Hızır asıl patronu öldürmek için bakın nasıl... | Video

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 156. Bölüm (9 Şubat 2020 Salı) Hızır asıl patronu öldürmek için bakın nasıl... | Video
10.02.2020 | 10:28

atv'nin rakipsiz dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yine ekranlara damgasını vuracak! (EDHO) Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 156. Bölüm'de Hızır Çakırbeyi artık piyonlarla uğraşmaktan sıkıldı ve asıl patronu öldürmek için harekete geçti... "Hepiniz çok dikkatli olacaksınız!"

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 156.Bölüm:

Nasuh'u tuzağa düşürerek sorguya alan Hızır'ın planı, asıl patronun piyonlarını üzerine salmak yerine onu öldürmek için ortaya çıkmasıdır. Bunun mümkün olabilmesi adına yapılacak hamle ise Tufan'a silah üretmesi için aktarılacak olan paraya el koymak olacaktır. Paraların el değiştirmesinin yeteri kadar sorun çıkaracağı ortamda, gözü kara Bicoların harekete geçmesini sağlayacak herhangi bir kaybın yaşanmaması gerekmektedir; fakat işler planlandığı gibi gitmez. Hızır'ın, baskını gerçekleştirecek olan ekibi, bu konuda uyarmasına rağmen basılan mekandan paralarla birlikte önemli bir cenaze de çıkacaktır. Böylece girdiği savaşın düşman hattında bir cephe daha açılan Hızır'ın, ailesini korumak için büyük çaba sarf etmesi gerekecektir.

Tüm bu yaşananlardan sonra hali hazırda oğlunun ölümünden Çakırbeylileri sorumlu tutan Bahar'ın, ailesinden birinin daha kaybıyla içinde büyüyen intikam ateşi, düşmanlarını yakmaya yetecek hale gelmiştir. Hem paralarını hem de bir aile ferdini kaybeden Bicoların hedefinde ise sadece Hızır olmayacaktır. Düşman bellediği Boran'ın usul usul kalbini fetheden Demet için de intikam almak için en doğru zamandır.

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

SON DAKİKA