Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 157. Bölüm (18 Şubat 2020 Salı) Hızır'ı çileden çıkartan şok ölüm | Video

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 157. Bölüm (18 Şubat 2020 Salı) Hızır'ı çileden çıkartan şok ölüm | Video
17.02.2020 | 08:11

atv'de yayınlanan Salı akşamlarının rakipsiz dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 157. yeni bölümüyle ekranlarda fırtına gibi esecek! (EDHO) Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 157. Bölüm son fragmanındaki ölüm dizinin hayranların şaşırtacak. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 157. Bölüm fragmanı... "Öldürdüler babamı reis!"

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 157. Bölüm'de neler olacak?

Bicoların, yeğenleri Demet üzerinden kurdukları intikam planı, Boran'ın kolayca tuzağa düşmesine neden olmuştur. Tek dertleri kardeşlerinin ölümü olmayan Bicolar, Boran'ın masum sandığı Demet üzerinden, Hızır'a kaptırdıkları paraların da yerini öğrenmeye çalışırlar. Masum birinin ölümüne neden olmaktansa bildiği her şeyi paylaşmaya razı olan Boran'ın anlattıkları, masanın Tufan üzerine kurduğu tüm planları boşa çıkaracaktır. Boran'ı öldürecek şey ise Bicoların silahından çıkacak kurşundan önce, sevdiği ve güvendiği kadının onu aldattığı gerçeğiyle yüzleşmek olacaktır.

Paraların yeri ile birlikte Nasuh'un yaşadığı bilgisini de edinen Bicolar, çok geçmeden bu bilgiyi Altan ile paylaşırlar. Altan için her şey yolunda giderken Hızır için ise durum bunun tam aksidir. Hızır, Nasuh'u konuşturarak nihayet Feyyaz'ın hain olduğu öğrenen Damla'nın hayatının tehlikede olduğunu öğrendiğinde artık her şey için çok geç kalınmış olacaktır. Boran'ın düşmanlarıyla paylaştıkları yüzünden sadece para değil itibar da kaybeden masanın tüm bu yaşananların üstesinden gelmesi kolay olmayacaktır.

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

SON DAKİKA