Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195. Son Bölüm Tamamı (18 Mayıs Salı) Full izle! Savaş başladı "Tüm mekanlarını basalım"

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195. Son Bölüm Tamamı (18 Mayıs Salı) Full izle! Savaş başladı
18.05.2021 | 22:23

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

atv Eşkıya Dünyaya Hükmdar Olmaz 195. Son Yeni Bölüm yayınlandı! EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195. Bölüm tamamı tek parça HD izlemek için aşağıdaki linke tıklayın...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 195. SON BÖLÜM TAMAMI TEK PARÇA HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Soluksuz izlendi, zirveden düşmedi!

"EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ"

atv'nin sevilen dizisi "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" aksiyon ve duygu dolu bir bölüm sonrasında Salı gününün en çok izlenen yapımı oldu.

Altıncı sezonuyla ekranlarda yer alan dizinin son bölümüne Hızır'ın oğlunun nikahı sonrasında yapılan baskın ve Haşmet Façalı'nın vurulması damga vurdu.

Hızır'ın oğlu Ali Hızır ve Haşmet'in kızı Didem'in mutlu nikahının sonrasında Rıdvan'ın adamları gelin ve damadın aracına baskın yaptı. Baskın sonrası Didem öldü Hızır Ali yoğun bakıma alındı. Bu olay sonrasında kontrolünü yitiren Haşmet Façalı tek başına adamların mekanına intikam için gitti. Ancak Haşmet Façalı bu olay sonrasında vuruldu.

EN ÇOK İZLENEN DİZİ OLDU

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ, tüm kişilerde %9,44 izlenme oranı ve %22,60 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 195. bölüm etiketi #edho, bölüm başladıktan kısa süre sonra Twitter Türkiye Trending Topics listesine doğrudan giriş yaptı!

SON DAKİKA