HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
ACSEL2,792,7%3,332,892,662,817843942207114,35
ADANA5,986%-0,336,025,97617942107686,67
ADBGR4,154,19%-0,954,24,094,17264311029,73
ADEL13,7713,9%-0,9413,9913,6813,8744419615936,18
ADESE2,742,89%-5,192,912,722,7720830925778637,49
ADNAC1,451,45%01,481,441,4651396257498721,84
AEFES21,5821,74%-0,7421,9621,521,7254304511805217,08
AFYON5,415,38%0,565,495,385,44249054413539221,09
AGHOL17,4617,49%-0,1717,5917,4417,532637570999,76
AGYO2,452,46%-0,412,472,422,4573550179938,69
AKBNK6,576,76%-2,816,866,546,755865662374099395,8
AKCNS8,328,32%08,48,318,361373491148331,22
AKENR0,590,6%-1,670,610,590,61383582832037,88
AKFGY2,142,2%-2,732,22,122,15163973353130,52
AKGRT3,483,55%-1,973,553,473,49167438584463,53
AKGUV2,482,51%-1,22,532,432,479670252384503,84
AKMGY18,6718,51%0,8618,718,418,5280914982,91
AKSA11,2311,31%-0,7111,4511,1911,343452743914395,51
AKSEN4,284,33%-1,154,344,274,311478704933417,77
AKSGY2,312,33%-0,862,362,312,32157667366394,05
AKSUE8,969,3%-3,669,48,88,992155001936592,22
ALARK2,532,58%-1,942,62,532,5616837884312391,64
ALBRK1,391,4%-0,711,421,381,414563152043835,85
ALCAR42,0442,28%-0,5742,64242,2214295603493,98
ALCTL6,196,2%-0,166,246,146,25232603244483,33
ALGYO47,8848,32%-0,9149,347,8448,541243946038010,88
ALKA4,24,15%1,24,224,084,167253243016200,19
ALKIM23,0222,48%2,423,1622,5622,881418443245457,12
ALYAG0,720,73%-1,370,740,720,731161457845707,43
ANACM3,383,42%-1,173,423,373,419827116733109,36
ANELE2,242,25%-0,442,282,232,256858001546821,31
ANELT0,410,44%-6,820,440,410,422756611529,04
ANHYT6,646,62%0,36,686,596,6269639460908,38
ANSGR4,344,35%-0,234,354,334,33829335949,45
ARCLK14,2614,25%0,0714,3414,114,23300828642811786,87
ARENA2,92,91%-0,342,952,892,92272862796752,83
ARMDA1010,4%-3,8511,079,9110,4871924753892,73
ARSAN1,91,9%01,921,881,96124531161381,48
ARTI1,231,27%-3,151,241,231,242347029087,48
ASELS27,5427,32%0,8128,127,3427,8431097851198523452,02
ASLAN29,9430%-0,230,529,9430,21388391173173,74
ASUZU8,869,03%-1,889,178,859,056769906129261,61
ATAGY4,084,09%-0,244,154,064,08566423115,61
ATEKS8,568,63%-0,818,678,538,6129912257524,57
ATLAS0,770,76%1,320,780,740,761120901852472,07
ATPET0,790,8%-1,250,80,780,79401849317634,47
ATSYH0,380,39%-2,560,390,380,38442167,98
AVGYO1,121,13%-0,881,161,121,1412773601450501,37
AVHOL2,932,91%0,693,042,682,9375810221983,85
AVISA11,5611,55%0,0911,6911,5411,620423236832,11
AVOD0,810,82%-1,220,830,80,8136442532965445,12
AVTUR1,261,25%0,81,271,251,26532504670239,69
AYCES3,933,95%-0,513,953,933,945122018,16
AYEN3,53,44%1,743,63,433,51400641414062738,46
AYES1,431,49%-4,031,431,431,4311161595,88
AYGAZ12,6712,44%1,8512,912,3512,662220752812029,74
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN