HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
ACSEL3,833,81%0,523,953,633,7910126433837947,41
ADANA5,65,57%0,545,675,545,61100832566102,86
ADBGR3,923,94%-0,513,943,93,9220828163,63
ADEL11,6811,76%-0,6811,911,6511,7516458193402,14
ADESE10,4712,5%-16,2412,451010,74150093516117083,92
ADNAC1,421,44%-1,391,51,421,45708922310275133,76
AEFES20,0219,9%0,620,1419,920,01895091791115,21
AFYON4,584,56%0,444,64,544,577862263594680,87
AGHOL12,8312,94%-0,8513,0412,7512,8873480946780,58
AGYO1,541,53%0,651,551,511,53212813325371,33
AKBNK7,27,3%-1,377,397,197,2723877453173559530,74
AKCNS7,27,18%0,287,277,167,2184666610254,92
AKENR0,570,57%00,580,560,5719413331102208,6
AKFGY1,431,32%8,331,561,331,45830854112018669,53
AKGRT3,713,74%-0,83,823,653,75134950506570,71
AKGUV2,192,18%0,462,252,162,218906141968415,66
AKMGY16,5216,45%0,4316,5416,416,55018263,97
AKSA8,558,63%-0,938,728,468,623337352875517,05
AKSEN3,043,06%-0,653,133,033,08394439412129496,83
AKSGY2,62,48%4,842,682,472,588254922133450,34
AKSUE9,029,12%-1,19,28,79,0325013225868,43
ALARK1,931,94%-0,521,961,921,9425358144912859,61
ALBRK1,321,33%-0,751,381,311,3430654714102466,97
ALCAR39,2439,42%-0,4639,939,0239,3719629772809,84
ALCTL5,535,57%-0,725,65,515,54117961654131,96
ALGYO51,852,5%-1,3354,251,852,8719450510283099,35
ALKA4,894,96%-1,415,014,884,93120673594721,21
ALKIM24,624,84%-0,9725,0824,4824,8128096697100,12
ALYAG0,620,61%1,640,630,60,611447814890188,99
ANACM3,033,09%-1,943,123,033,0721031816458110,21
ANELE1,811,77%2,261,821,771,86175651109026,69
ANELT0,350,35%00,350,350,352973610407,6
ANHYT5,845,8%0,695,875,795,8268623399176,35
ANSGR4,464,47%-0,224,474,394,4460190267140,86
ARCLK15,9515,94%0,0616,0815,8315,98198625631740290,49
ARENA3,873,78%2,383,963,753,865459602106803,81
ARMDA9,439,43%09,549,329,46709767137,75
ARSAN1,551,55%01,591,541,569724251519358,72
ARTI1,141,14%01,171,11,147313683372,49
ASELS27,8227,6%0,828,1227,6427,9324484120683792621,1
ASLAN28,1627,92%0,8628,327,9628,1435000984765,74
ASUZU6,886,92%-0,586,986,886,932686841861886,98
ATAGY3,973,94%0,764,323,8741056742254,86
ATEKS8,398,44%-0,598,658,388,5163205537631,89
ATLAS0,970,99%-2,0210,90,97280712273780,51
ATSYH0,30,3%00,30,30,3199765992,8
AVGYO1,011%11,0611,0325901092666217,6
AVHOL1,952,05%-4,882,121,942208680417013,19
AVISA11,5511,61%-0,5211,6511,5211,5636981427445,81
AVOD1,651,81%-8,842,171,451,8365629989120057150,37
AVTUR1,181,17%0,851,221,171,1917975972145161,53
AYCES3,893,99%-2,513,993,893,893631413,36
AYEN2,632,56%2,732,632,562,612762723324208,76
AYES1,541,53%0,651,541,541,5491140,14
AYGAZ11,4811,48%011,5711,4611,491067951226855,03
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN