HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
ACSEL3,313,31%03,413,33,36182032610821,84
ADANA6,096,1%-0,166,16,076,0833071201069,1
ADBGR4,144,14%04,154,124,14354114648,13
ADEL11,1211,01%111,1510,9511,0625785285207,68
ADESE2,252,14%5,142,492,122,333661958585144471,46
ADNAC1,461,47%-0,681,491,461,4715029462204121,62
AEFES19,919,83%0,3520,1219,819,972055624105851,12
AFYON4,84,68%2,564,914,674,79226877310867252
AGHOL10,6110,43%1,7310,7610,4310,597382437819853,93
AGYO1,431,45%-1,381,451,421,43199262285447,61
AKBNK6,616,55%0,926,886,436,6585880456571201958,59
AKCNS7,847,84%07,97,747,8326542207763,5
AKENR0,620,62%00,640,620,6335958472252095,5
AKFGY1,641,78%-7,871,811,61,6914807802501293,66
AKGRT3,83,73%1,883,823,73,78192199726473,39
AKGUV2,012%0,52,031,992,017402851486520,66
AKMGY15,8615,7%1,021615,6815,9711789188291,06
AKSA7,867,73%1,687,957,737,874674953681280,97
AKSEN2,822,84%-0,72,852,82,8318427225207730,39
AKSGY2,632,65%-0,752,662,612,6383695220141,8
AKSUE8,338,29%0,488,368,268,326434219426,4
ALARK2,192,18%0,462,232,162,227663656093263,34
ALBRK1,281,28%01,291,261,2842247945402042,92
ALCAR41,1640,9%0,6441,4840,740,946492265776,88
ALCTL6,055,93%2,026,115,976,054911112969092,02
ALGYO45,5845%1,2945,644,7645,21805523641524,3
ALKA4,214,16%1,24,34,164,222663011122713,65
ALKIM2221,98%0,0922,321,8622,021034722277937,64
ALYAG0,330,33%00,340,330,341564698526638,9
ANACM2,642,65%-0,382,692,632,6623473656247899,1
ANELE1,81,74%3,451,831,741,7937625366740449,71
ANHYT5,825,8%0,345,855,85,8338181222751,62
ANSGR4,324,32%04,514,294,3593071404683,77
ARCLK17,6517,6%0,2817,6817,0317,42193133833650342,35
ARENA3,823,85%-0,783,943,823,86213591824008,12
ARMDA7,988,47%-5,798,57,928,162580507004,69
ARSAN1,661,64%1,221,671,631,657776501284479,9
ARTI0,960,95%1,050,970,960,977035868071,82
ASELS23,5823,72%-0,5923,9823,5423,7414252000338279648,12
ASLAN28,4828,38%0,3528,7628,0828,441061973019811,76
ASUZU6,065,96%1,686,145,966,035997433618371
ATAGY3,973,99%-0,543,953,9819527767,34
ATEKS9,049,03%0,119,118,919,0339490356750,2
ATLAS0,830,82%1,220,850,810,82807187666297,36
ATSYH0,430,36%19,440,430,290,39325374127562,09
AVGYO0,830,84%-1,190,860,810,8443193313623487,16
AVHOL2,332,34%-0,432,362,282,31115033265894,04
AVISA7,77,72%-0,267,787,67,716409126406,39
AVOD2,032,03%02,092,012,04537225910967192,77
AVTUR1,11,07%2,81,131,061,122834602517594,97
AYCES4,244,25%-0,244,254,244,2410764564,89
AYEN2,422,41%0,412,482,42,4311620492827894,86
AYES1,511,51%01,511,511,51238359,38
AYGAZ11,7511,68%0,611,7711,6711,7249053574725,94
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN