HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
ACSEL2,652,65%02,692,642,66124795331887,82
ADANA65,99%0,176,035,996,0136341218345,15
ADBGR4,174,15%0,484,194,124,16491420443,01
ADEL13,7813,79%-0,0713,913,7213,82811681122066,06
ADESE3,284,1%-204,523,283,9129567879115652087,94
ADNAC1,51,39%7,911,581,391,51572190323516334,27
AEFES2222%022,221,8422,01626321378684,74
AFYON5,345,29%0,955,365,35,338019704272363
AGHOL17,7817,84%-0,3417,9717,6117,7717984319594,86
AGYO2,472,44%1,232,552,442,4863739158420,57
AKBNK6,095,85%4,16,15,875,9631458211187573581,42
AKCNS8,398,48%-1,068,538,38,41568351316885,02
AKENR0,60,58%3,450,60,590,59812654483114,21
AKFGY2,092,18%-4,132,172,092,12220441467962,42
AKGRT3,443,43%0,293,463,353,4214086727616,39
AKGUV2,412,25%7,112,452,282,37439106510416678,6
AKMGY18,4818,45%0,1618,4818,1718,43110120294,3
AKSA10,7410,7%0,3710,7810,710,731838611973664,99
AKSEN4,214,23%-0,474,264,24,233620091529937,02
AKSGY2,352,35%02,362,322,34127244297860,38
AKSUE8,998,96%0,339,148,718,962352112106645,55
ALARK2,562,6%-1,542,622,562,5913549123505244,01
ALBRK1,491,5%-0,671,521,441,4935010895211615,2
ALCAR42,4842,2%0,664342,242,514447189018,28
ALCTL6,176,06%1,826,196,066,135804163556099,09
ALGYO50,851,05%-0,4951,750,7551,22465872386122,05
ALKA4,054,07%-0,494,14,024,062617281062271,83
ALKIM22,122,14%-0,1822,3822,122,2113199293175,6
ALYAG0,730,72%1,390,730,720,72783198566413,39
ANACM3,23,18%0,633,223,183,2112999664166850,62
ANELE2,292,25%1,782,32,262,277678031746508,36
ANELT0,390,4%-2,50,40,390,39122074760,96
ANHYT6,946,84%1,467,086,86,9563782443335,79
ANSGR4,364,39%-0,684,44,364,382281499888,75
ARCLK13,4613,52%-0,4413,613,4113,5117502715858628,67
ARENA2,842,8%1,432,842,792,82105262296926,59
ARMDA10,811%-1,8211,1810,2510,7435621382539,73
ARSAN1,881,86%1,081,91,861,88396891744696,62
ARTI1,331,34%-0,751,351,331,341106414880,16
ASELS27,0226,96%0,2227,1826,8226,9818055399487147050,34
ASLAN30,0629,88%0,630,2429,8830,0923935720180,54
ASUZU9,058,94%1,239,18,959,028945928067625,36
ATAGY4,114,06%1,234,124,044,075028412046199,68
ATEKS8,788,75%0,348,98,688,7988300776391,07
ATLAS0,750,74%1,350,750,740,75449345335174,07
ATPET0,790,8%-1,250,80,780,79401849317634,47
ATSYH0,380,39%-2,560,380,380,3820076
AVGYO1,141,13%0,881,171,121,1419664022249664,82
AVHOL3,133,19%-1,883,23,013,1469525218274,68
AVISA11,7611,7%0,5111,9511,711,8129023342763,22
AVOD0,840,84%00,840,820,8333465222780425,49
AVTUR1,271,27%01,291,261,27685469870933,02
AYCES3,953,95%03,953,953,953521390,4
AYEN3,373,35%0,63,43,353,388730192946102,53
AYES1,611,63%-1,231,611,611,611117,71
AYGAZ12,5112,48%0,2412,5712,4312,51851841065815,13
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN