Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 191. Son Bölüm (20 Nisan 2021 Salı) Full izle! Hızır intikam savaşını başlattı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 191. Son Bölüm (20 Nisan 2021 Salı) Full izle! Hızır intikam savaşını başlattı
21.04.2021 | 07:14

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

atv Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 191. Son Bölüm yayınlandı! Hızır Çakırbeyli büyük savaşı başlatma kararı aldı. (EDHO) Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 191. Son Bölüm Tamamı izlemek için aşağındaki linke tıklayınız...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 191. BÖLÜM TAMAMI (20 NİSAN 2021 SALI) İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Tipi'nin akıbeti ne olacak?

"EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ"

atv'nin sevilen dizisi "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" yine aksiyon dolu bir bölümle Salı gününün en çok izlenen yapımı oldu.

Altıncı sezonuyla ekranlarda yer alan dizinin son bölümüne yeni düşman grubunun Çakırbeyli ailesi ile yüzleşmesi ve Tipi'nin intikamı aldı.

Heyecan dolu bölümde önce Hızır'ın kendisini bitirmek isteyen Rıdvan ve Macit kardeşlerle yüzleşmesi yer aldı. Macit, görüşme esnasında Tipi'nin vefat eden karısı Gönül için ileri geri konuştu. Konuşma esnasında sakinliğini koruyan Tipi, dizinin final bölümünde gözünü karartıp Macit'in evine baskın düzenledi. Macit'i öldüren Tipi evden sağ çıkabilecek mi? Tipi'yi kurtarmaya giden Hızır, Tipi'yi koruyabilecek mi? Cevaplar Salı akşamı atv'de.

EN ÇOK İZLENEN DİZİ OLDU

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ, Tüm Kişiler'de %10,61 izlenme oranı ve %22,06 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 191. bölüm etiketi #edho, bölüm başladıktan kısa süre sonra Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi!

SON DAKİKA